aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • fiyat performans oranı gayet iyi aslında.

yemek yeme seçenekleri her keseye uygun şekilde var. ev yemekleri istersen makul fiyatlı yerler var. yok balık ızgara falan yapıyım dersen o da makul. tam meydandaki mekanlarda 35 liraya levrek patates kızartması salata gibi menüler var. alkollü içecekler pahalı evet, 20 lik rakı 90 - 105 arası değişiyor, oradan pay biçin. ancak genel olarak yemek yemek çok da pahalı değil.

plajlarda da alternatif seçenekler var. kimisi günlük 50 liralık yemek yeme koşulu koyuyor. kimisi gel otur kafana göre ye bir şeyler başka para istemez diyor.

özetle kas da bir tatil yapmak, diğer tatil beldelerine göre daha uygun ve daha huzurlu.
  • aklıma kolpaçino geldi başlığı görünce
  • her gittiğim yere at sineği gibi yapışma özelliğimden mi yoksa kaş’ın gerçekten de bir cennet olmasından mı bilmiyorum ama gerçekten bayıldım. gündüzü ve gecesi her anı dolu dolu, o kadar güzel yaşanıyor ki, şimdiye kadar gittiğim tatil yerlerinde açık ara en iyisiydi kesinlikle.

popülariteye rağmen güzelliğini böylesine muhafaza edebilen başka yer var mı bilmiyorum ama dış mihraklara o kadar güzel direnmiş ki kaş, şimdiden bir dahaki gidişimi iple çekiyorum. cennet gerçekten de yeryüzündeki bir yermiş.
  • kampçıların çadırlarının zabıtalar tarafından kesildiği , eşyalarının parçalandığı ilçe.
    [kaynak https://twitter.com/ercankaanbilen]
  • denizinin icinde tank olan antalyanin guzel ilcesi. umarim burasini da talan etmez haramzedeler.
  • tatilinizin her gununun ayri bir yaziklik sunacagi yer. her turlu esnafi cin olmadan adam carpma cabasinda ve saygisizligi hak gorur turden, arada birkac kibar esnaf olmasi kazikci olduklari gercegini degistirmiyor. ornekleri muazzam spesifize edebilirim ama diger entrylerde aglamaya niyetlenen olursa ben done vermiyorum, kendi mesrebince savunsun fhdfhdhd??

sonuc olarak o bozmus dedikleri olympos’un ancak bokunu yiyebilecek tatil beldesidir.

ısbu entry 7 gunluk kas macerasinin sonunda olympos’a gelip nefes alindiginda yazilmistir. eben olsun kas, gercekten.
  • pazartesi gününden beri tatilimi geçirdiğim şirin ilçe. bugün dalış+seyretçakıl plajı, yarın tekne gezisi ve cumartesi pansiyonun havuzunda sonlanacak tatilim. konaklama konusunda otel yerine pansiyonları tercih edebilirsiniz. kaş merkez ve kalkanda günlüğü 350 tl den başlıyor merkezden uzaklaştıkça fiyatlar da düşüyor. ben çok da araştırmadım ama fiyatı çok uygun olduğundan gelemiş(patara) da havuzlu bir pansiyonda kaldım. günlüğü 200 tl ve sabah açık büfe kahvaltı dahildi bu fiyata. diğer konaklamalar ile arada kalan fiyat farkını da araç kiralamada kullandım. plajları temiz ve güzel ancak benim gibi su korkusu olup yüzme bilmeyenler için tehlikeli. patara,kaputaş küçük çakıl, büyük çakıl vs neredeyse hepsi dalgalı(insanı tokatlayıp atan dalgalardan). kaldığım yer kum tepelerine çok yakın bir noktada olduğundan her akşam gün batımını izlemeye gittim ve muhteşemdi. güneşin batışıyla serinleyen kumlar ve üzerine çöken güneşin kızıllığı, hafif ılık esen rüzgarda uçsuz bucaksız gibi görünen deniz ve irili ufaklı kum tepeleri... yediğim en güzel meyve de içtiğim en güzel şarap da buradaydı.

https://i.hizliresim.com/dlbp4n.jpg
  • merkeze yaklaşık 200 km mesafede olan antalya ilçesi.

bir zamanlar oldukça keyifli bir yerdi.
    lakin son zamanlarda oda kahvaltı konseptindeki butik oteller fiyatlarını deluxe hotellerin fiyatına çıkarınca tadı tuzu kalmadı.

sakinlik ve mükemmel deniz arayanlar için tercih edilebilecek bir bölge.
  • antalya’nin sirin bir ilcesi, ozellikle bayram zamanlarinda nufusu sanirim 10 katina cikiyor.

burada cadir kampi yapacak arkadaslarin bayram zamani fiyatlarini mutlaka sormlari gerekiyor. cunku malesef isletmeler bayram zamani cadir yeri fiyatlarini bile iki katina cikarabiliyorlar.
hesabın var mı? giriş yap