şükela:  tümü | bugün
  • ka$ların bir bolgesinin duzenli olarak alinmasi halinde beliren, o bolgedeki ka$larin bir sure sonra cikmamasi durumunun halk arasindaki ismidir.
  • kasların artık grev ve lokavt hakkını kullanmaya başlayıp sarkması.
  • badem yağı sürerek barışılabilir..
  • gidilen kuaförde kullanılan cımbız ve diğer kaş şekillendirmek için kullanılan aletlerin yeterince steril edilmediği için kaş bölgesinin mikrop kapması sonucundan gerçekleşen kaş çıkmama hadisesinin halk dilinde söylemidir.
  • tamamen desteklediğim bir olgudur. afferim, tebrik ediyorum keşke diğer istenmeyen tüylerler de kaşlar kadar gururlu olsa, otuz beş bin kere alındıktan sonra çıkmasa yüzsüzler.
  • küsen bölge kas kalemi ile boyanirsa bu sorun ortadan kalkar.
  • başıma gelmesiyle varlığından yeni haberdar olduğum olay. zaten neye kıymet versek gider. kaşsın sen, küsmek de ne oluyor?
    sarımsak ve badem yağı dışında çözüm bilen varsa yeşillendirsin lütfen. rengi koyulaşsın istemiyorum.
  • milletin ne kadar da naif, alıngan kaşları var, "istenmediğim yerde durmam" deyip küsüp daha da çıkmıyorlar ama bendekiler öyle mi, nasıl yüzsüz şerefsizlerse artık, aldıkça daha gür çıkıyorlar, kahveden adam toplayıp geliyorlar adeta orospu çocukları.
  • yıllardır kaşlarına çokça iltifat alan doğal kalın kaşlı biri olarak bu sene kaşlarımın sapır sapır dökülmesi sonucu hüzünlere gark eden durum. geçen gün saçıyla kaşıyla kafayı bozmuş aşırı bakımlı bir arkadaşımdan beyaz vazelin sürmem gerektiğini öğrendim. daha önce bunu deneyen ya da başka yöntemlerle kaşlarını geri getirmeyi başarmış birileri varsa yeşillendirmesini rica ediciiim.

edit: birkaç mesaj gelince editleme ihtiyacı hissettim. herhangi bir sağlık sorunum yok tamamen stres kaynaklı bir dökülme. saçım ve kirpiklerim de dökülüyordu ama onlar bir şekilde toparlandı. bilindiği gibi kaş küsmesi hiçbir şeye benzemiyor o yüzden tüm makul tavsiyelere açığım. doktora git demeyin artık kurban olam.*