• ankaragüçlüler kendisini iyi tanır!
  • elinde efesi,
    belinde döneri,
    aşık sana kasap,
    tribün gençleri.

tezahüratının kaynağı, galatasaray tribünlerinin efsanesi. dosta güven, düşmana korku salar.
  • gs tribünlerinin en sayko tipidir...futbol basketbol farketmez maçlarda olay çıkarabilir...bir basketbol maçında nasıl bir kafayla geldiyse atık maça güvenlik diye tabir ettiğimiz iri kıyım abiye sağlam bir osmanlı tokadı atmıştır hem de aşağı uçarak...o gürültülü atmosferde herkes duymuştur bunu...ama iri kıyım güvenlikçi abimiz aşağı düşen kasap gökhan a birşey yap(a)mamıştır.
  • bu alemde cem karaca'dan ''resimdeki gözyaşları'' şarkısını açık ara en güzel okuyan mangal yürekli güzel insan. tribün aleminde resimdeki gözyaşlarına yakışır şekilde ağır bir romandır kasap gökhan, okumayı bilenlere ve onla birlikte bu tribünü kovalamaya cesaret edecek kadar yürekli olanlara.
  • en sevdiğin şarkılardan birisini dinliyorum bu gece... maç çıkışları millet çekilip kalabalık dağıldıktan sonra duman duman kitlendiğimiz şarkılarından biri. 'haykıracak nefesim kalmasa bile' bekliyoruz kasap yine aynı köşede.
  • boşluğunu hissetmemek için fenerli olmak lazım..
    sen içeride,biz dışarıda şafak sayıyoruz be kasap!
  • bir parçamı alıp giden. daha yalnız, daha eksik, daha kırgın, daha yorgunum artık. sabah söz verdim sana ağlamayacağım. sensiz eskisi gibi olmayacak bu alem. türkiye tribün kültürü tarihinin en büyük cesur yüreği, son holigan, yine kavuşacağım sana ama şimdilik elveda. sonlar asla olmazdı bizim için bilirim. doğum günü pastama yazdırdığın gibi; ''fütursuzca''. uzunca bir zaman göremeyeceğimi bilerek son defa doyasıya sarıldım bugün tek tesellim bu. kimbilir orda ben çocuklar gibi ağlarken, votkayı bile yapardık o bahçede, kafamıza göre...

armanın uğruna adadığın hayatta söz verdiğimiz gibi sana sağlam duracağız ve yine beraber olacağız... ''sen içerdeki biz içerdeki sen'' ve iyi biliriz ''volta cezanın törpüsüdür''. lütfen yaz çok sık yaz. ben hep yazıcam sürekli yazıcam ama daha ilk geceden büyüyen bu özlemle, hasretle, yarım bırakılmışlıkla, abisizlikle nasıl başa çıkacağım inan bilmiyorum. o araca bindiğin de bile son sözlerin; ''galatasaray sağolsun en büyük krallık galatasaraylılık'' oldu ama biliyorum sensiz buralarda geçmeyecek zamanlar. bir yanımı mezara gömdüm senle. çok sevdiğin ve hep söylediğin gibi ; ''resimdeki gözyaşları'' çalıyor fonda ama ağlamıyorum, kurşun ata ata mapus yata yata...

iyi geceler abim.. seni çok ama çok seviyorum...
  • dün ziyaretindeydim. sağlığı, sıhati, morali çok iyi. mektup bekliyor. selamlar söylüyor. mektup demek moral demek, mektup demek hayata sarılmak demek cezaevinde.
  • efkarını sardık, duman duman içimize çektik hasretini...üstüne iki beste yudumladık ve yutkunduk; son holigan.
hesabın var mı? giriş yap