şükela:  tümü | bugün
 • aydın'ın çine ilçesi'nde bulunan yol üstü çöp şiş, köfte restoranlarından en ünlüsü. yatağan tarafından gelirken çine girişinde solda kalıyor; zaten görmemek mümkün değil yaklaştıkça reklam tabelaları iştahınızı açıyor.

  yerini de tarif ettikten sonra lezzetine geçelim. öncelikle çöp şişleri bir harika; küçük küçük doğranmış mükemmel etler. her çöp şişin sonundaki kuyruk yağı da olayı bitiriyor; acayip güzel. köfteleri ise hepsi farklı boyut ve şekillerde, fabrikasyon değil imajı yaratıyor. ki öyledir büyük ihtimal. zaten dediğim gibi etine lafım yok, yağlı yumuşacık mis gibi... insanın dur durak bilmesi lazım yoksa mide fesadı geçirmek işten bile değil burada.

  fiyatları yol üstü mekanlarına göre normalin üstünde. yani bence öyle; bilmiyorum başkalarının normali nedir. yalnız insanın onca yediği çöp şişten sonra para konuşası gelmez. 'tatmin oldum' der geçersiniz. lan gerçi normalin üstü bir fiyata sahip olması benim de hayvan gibi köfte, çöp şiş götürmüş olmamla alakalı olabilir. bak onu es geçtim; insan gibi yemedik ki gelecek tabi o kadar hesap.* son söz, yayık ayranını daha bir güzelleştirseler çok daha mükemmel olur bence. o biraz 3 yıldız aldı benden; velhasıl vedat milor stayla hepsi bu kadar...
 • yolum düşerse uğramadan geçemem çünkü hayatımda gördüğüm en büyük tabelaya sahip restaurant, lezzeti vs teferruat *
 • hayatimda yedigim acik ara en iyi köfteye sahip mekan. yanindaki cesnili sos da parca sogan da köftenin tadina cok yakisiyor. kesinlikle ugranilmasi gereken mekan.
 • yazılanlara götümle gülüyorum.yemeği yedikten sonra hesap gelince sakın şaşırmayın adam kasıklara kadar geçiriyor .bu kadar lezzetsiz köfte benzeri küçük kıyma topları görmedim.bir daha asla.
 • ortada menü yok, garsona fiyatları sorunuz. serpme kahvaltı kişi başı 20 lira, iki kişilik kahvaltıyı üç kişi bitiremedi, 20 şiş den oluşan çöp şiş porsiyonu 30 lira. arabanızı yıkayan çocuğa ufak bir bahşiş vermeyi unutmayın.
 • bir arkadaşımızın tavsiyesi ile uğradığımız ve çok beğendiğimiz çöp şişçi evet öyle dedi bize çünkü:) aydın zaten adım başı köfte çöp şiş sizin de kafanız karışırsa hiç düşünmeden girin. sanırım iki şubesi var yolun her iki tarafında biz muğla dönüşü yatağandan sonra kocaman bahçesi olan yerde yedik tam kır düğünlük dümdüz alabildiğine yeşil şöyle dağların arasında ova gibi bir yerde. menü yok ne varsa onu sipariş verdik köftesi eh işte ama çöp şişi gerçekten çok güzeldi 20 tane çöp şiş ve sayamadığım kadar çok köfte geldi minik minik gayet doyurucu yanında getirdiği közleri ile ve boldu fiyatı hatırlamıyorum ama sanırım bir tanesi 38 liraydı çöp şişin çok gelmesin size çünkü değiyor emin olun.
  son olarak kararsızlıkla sütlaç söyledik müthişti sakın yemeden geçmeyin sütü kıvamı lezzeti inanılmaz güzeldi pişman olmazsınız. oralardan geçiyorsanız mutlaka uğrayın.