şükela:  tümü | bugün
  • işten eve döndüğünde, yatak odasında iki kişinin arasında tost olmuş vaziyette bulacak olan kocayı şaşırmayacak kadın. o koca olsa olsa en fazla salça olabilir arada eriyen o kaşarın üstüne.
  • insanda boynuz yeme fantezisi olması demektir.
  • normalde kadın yada erkeklerin herhangi bir terimle yada sıfatla özdeşleştirilmesine karşı olmakla birlikte aklımızda sembolleşmiş kelimeler dağarcığında yukardaki atfedilen sıfat bir çok tanımın ve anlamın tek bir kelimede toplanmış hali olduğundan bunu şimdilik es geçiyorum.

kısaca özetlemek gerekirse doğru erkeği yada doğru kadını deneme yanılma yoluyla bulmaya karar vermiş kişidir. çok fazla denemiş ve yanılmışsa yukardaki şekilde isimlendirilen bir hayatı olmuş olur(muş).
    çokta fazla birşey demek istemiyorum, herkesin kendi hesabı ve bakış açısıyla yaptığı kendince doğru olan yöntem ve metodlar vardır çünkü..

ben iyice tanıdıktan sonra denemekte fayda olduğunu düşünen biriyim. *
    öbür türlüsü bana biraz daha kolay harcanabilir bir ilişki gibi geliyor.
    daha önce bu kadar çok deneme yanılma yaşayan birinin bende de yanıldığını düşünüp düşünmeyeceğini yada bırakıp gitmeyeceğini garantisi yok. gerçi bu önemli değil hayatın da garantisi yok.
    ama insan işte..
    güven ister, huzur ister, mutlu bir yuva ister.
    kimisi de, adrenalin ister, değişiklik ister, farklılık ister.
    herkes aradığını bulma yolunda sonuçta.
    herkes hakettiğini bulur yada bulsun diyelim ve konuyu kapatalım.
  • lanet olası durum. yakışıklı arkadaşım gitti bunlardan biriyle evlendi geçenlerde. evcimen çocuk ama kız mı kaldı yani? güzel de değil ama ne? kendini satıyo gacı. kanmayın erkekler bunlara. ıccık akıllı olan ya.
  • allah başa vermesin, ne erkeğini ne kadınını