*

şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin ankara eryaman'da yaptığı açıklamadır.

'' bugün o sarayın yalakası kaşar gazeteciler var ya, cumhurbaşkanı olduğumda beni ilk ziyaret eden o kaşarlar olacak ama televizyonlara onlarla çıkmayacağım. ''

https://tr.sputniknews.com/…campaign=url_shortening

edit: kaşar diyor ama; herkes biliyor ne anlamda söylediğini. gazeteciliğin ne olduğunu, bir onuru olduğunu ve tarafsız olması gerektiğini herkes bilir. işte bu söz; işini doğru yapmayan, yalakalık yapan, taraf tutan, gazetecilik adı altında tetikçilik yapan kişileredir. siz onurlu iseniz neden üstünüze alınacaksınız ki..
  • doğru demiş. yüz kızartacak hiçbir şey içermeyen bir konuşma
  • bu ak-oğlanlar yüz kızarması nedir biliyorlar mı?

fetönün kucağında hoplarken fetönün gaza gelip "ow yeah baby" nidaları ile ak-oğlanların popolarına attığı şaplakların kızarıklıklarını bilirler bir tek.

not:nick değil beyin bulman lazım.
  • kadın duyarı yapan görmedim henüz

ülke ilerliyor...

edit: erken konuşmamak lazımmış. felsefe ve siyaset bilgisi politically correct denen ucube kavramdan ibaret olan, bu cahilliğin sonucu olarak kendini solcu sanan kimlikçi/duyarcı liboşlar yine üşüşmüş. bi bitmediniz...
  • muharrem inceyi sevip desteklerim ama ettiği laf her ne olursa olsun bir cb adayının ağzına yakışmadı. hödükler magandalar bi ton mesaj atmış. hoca cemaat hesabı dicem muharrem ince’ye kıyamıyorum. kraldan cok kralcı kırolar sizi...
  • demeseymiş iyiymiş. neden deme gereği duydu ki şimdi

edit: az önce mesaj kutuma gelen bir mesajın capsini paylaşıyorum. bu platformunda anasını bellemeyin!
    https://ibb.co/nawcso

not:ince destekçisiyim
  • can yücel’den bu yana göte göt diyen biri çıkmamıştı memlekette.

ha sayın ince yine kibarlığını, efendiliğini kaybetmemiş.

malumu ilam etmiştir kendisi. ben o’nun kadar hakim olamazdım kendime.

gerçi böylesi iyi, sıradan vatandaşım. kimseye sorumluluğum yok.
    söyleyeceğimi rahatlıkla söylerim.

en fazla mahkemeye verirler.
    canımı mı alacaklar, o son durak; son köy de orası.
  • ön not: başlık taşınmış, "muharrem ince'nin yüz kızartan konuşması" idi:

troll demi :)
    bunların utanma ayarlarında bi bozukluk olduğu belliydi de açık açık itiraf edemiyorlardı. yani bence cuk oturmuş ve haklı bu laftan utanılması gerekiyorsa bugüne kadar devletin çok önemli kademelerindekilerin ettiği laflardan yerin dibine girilmei lazımdı. neyse lütfen bkz:

ar damarı