• (#104214433) buradaki girdiye karşın yazdığı girdinin

ekran görüntüsü

vasıfsız eleman
  • kripto kötülüyor. ya kaldıraçlı girip tüm parasını kaptırdı ya da bir “email tutmaz yaaa” diyen bir postacı.
  • dm yoluyla eşime yürümeye çalışan velet. moderasyona şikayetimi belirttim, bakalım şikayet et butonu çalışıyor muymuş takip edeceğim.
  • çaylak olmuş. layığını bulan bir yazar.
  • şu entry'me,

"her şeyi geçtim, "piro" nedir ya? galiba, "veli" gibi, "şeyh" gibi bir anlamı var.

sünnilerin bu tür vasıflarla bir parti liderine sevgi gösterisinde bulunduklarını bir düşünün.

bu "sekülerlik" denen nane, alevilik söz konusu olunca geçerli değil mi?

size bir sır vereyim: alevilik'te de mistik, metafizik inanışlar var. sünnilik'te de var.

bir deist olarak ikisi de bana aynı derecede uzak geliyor. ama bazılarına göre inanç söz konusu olduğunda alevilik daha makbul bir inanç gibi geliyor olmalı.

bilin bakalım bunlar kim?"

(bkz: #153499318)

"peki 'mücahit erbakan' denmesi?" minvalinde bir mesaj attı.

ben de, "hem bunu 'fazla muhafazakar' bulup eleştiriyorsun hem de bunun alevicesini normal mi görüyorsun yani?" dedim. cevap vermedi. ben de cevap vermemesi üzerine, "neden cevap veremiyorsun? çünkü saçmaladın. çünkü ad hominem denen safsatayı yaptın." yazdım.

yaptığı şey şu: hastasın, tedavi olmalısın, diyip beni engellemek.

takdir sizin.
  • akp’li ve yetmez gibi sağ sola saldıran, cemaatçi bir yazar.

(bkz: aktroll)
  • hem nickinden hem nickaltından ne ot olduğu belli olan idrak yolları tıkalı biri :d valla bir ton yazacaktım insanlar yazmış ne bal olduğu çıkmış ortaya çoktan :d
  • (bkz: aktroll)
  • (bkz: aktrol)

vizyonsuz.
hesabın var mı? giriş yap