şükela:  tümü | bugün
  • akşam saatlerinde ev ihtiyaçlarını gidermek için a101, bim gibi benzeri olan bir markete gittim. neyse efendim ben işimi hallettim kasaya geçtim kasada ikinci sıradayım tek kasa açık öndeki teyzelerinde dondurması felan vardı kasiyer onları okutuyordu.
    benim arkama daha sonra a.ını feryadını s.ktğim bir insan evladı geldi ve gelir gelmez kasayı açar mısınız dedi. tam o anda kaynar sular başımdan aşşağı döküldü , ulan ayı daha kasaya yeni gelmişsin 3. sıradasın neyin kasasını açmasını bekliyorsun?! orada çalışan emekçi kardeşim senin aldığın 6 paket suyu (ne almış diye baktım) istiflemekle meşgul , sen öküzlük yapınca taa anasının nikahından kasa açmaya geldi. şu duyarsız o.rspu evlatları şu ülkeden bir s.ktir olup gitse ne kadar sevineceğim bilemezsiniz.
    ulan orada taş çatlasa 1 dakika bekleyecektin , neyin havasındasın adamım tekrar ediyorum o aldığın 6 paket su şişesi g.tüne girsin.
    marketteki personel tabi birşey diyemiyor ekmek kapısı ne yapsın herşeye eyvallah diyor. bana gelecek olursak çalışmadığım dönemler bu tiplerle hep tartışırdım bekleyemiyor musunuz felan diye sonrası kavga gürültü malum, şimdiki durumum sebebiyle bu tarz münakaşalardan uzak durmaya çalışıyorum.
    bu tiplerdeki a.ın oğulları beni bulmasın diye markete hep en sakin zamanlar giderim,kaldırımda yürürken bile karşı kaldırıma geçerim kendimi tanıyorum belayı çekiyorum ama hep ondan kaçıyorum.
    sizden ricam özellikle marketlerdeki emekçi insanlara hoşgörülü davranın onları hayata küstürmeyin .