şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • iki türlüsü vardır. %63.57'si zengin koca arar müşteriler arasında. %36.43'ü zaten bulmuştur.
  • cocukken gittigim firinda vardi bir tane. tam bir sirret, buz kralicesi mk benim ortaokul boyumdan kisa boyuyla bir tripler bir havalar.

o zaman kafam fazla calismadigi icin bunun para ustu vermesi falan bana asmis geliyordu, sanki ekonomi profesoru mk. 20 aliyo, 5 veriyo, 4 atiyo, 2 cekiyo.

bir gun yine aldi elimdeki bozuklardan bisiler verdi ben nasi mallastiysam parayi birakip buna bakiyorum. "ne bakiyon?" dedi alayci bir sekilde. "sen ne bakiyon" dedim, "sen bakiyon diye bakiyom" dedi. sonra arkama bile bakmadan gittim, yeterince uzaklasinca parayi saydim, evet yine dogru vermisti. gerci yanlis verse ne olacak, o kadar gozumde buyutmustum ki gidip itiraz bile edemezdim. oracikta azima sicardi.

bir daha o firina gitmedim. eve sicak ekmek goturmek yerine bakkaldaki karadeniz ekmeginin daha makul bir secenek oldugunu bildirip o kizla iliskimi kestim. ama hala unutamiyorum. beynimin bir kivriminda duruyor, hep orada duracak.

edit: tipini ziktiiiiim.