• olay 2 saat önce migros ta başıma geldi. her şey normaldi alışverişimi yaptım kasaya gittim. arkamda bir grup erkek vardı. bakışlarından rahatsız oldum ama alkol aldığım için güvenlik görevlisi olabilecekleri aklıma geldi çok üzerine durmadım.alışverişimi yaparken kampanyadan yararlanmak için kasaya numaramı verdim yine her şey normaldi. ta ki eve gelip poşetleri açınca bir mesaj gelinceye kadar
    buyrun : https://eksiup.com/p/ej415578hrf8

yaptığının çok çirkin bir şey olduğundan bahsettim suçu arkadaşının üzerine yükledi ben sadece sizden hoşlandım arkadaşım numaranızı kaydetti diyerek arkadaşının numarasını yolladı bende gidip o çocuğa hesap sordum

buyrun: https://eksiup.com/p/w8415581i32w

https://eksiup.com/p/ox415582f732

evet hikaye burada bitti numarasını bir arkadaşla paylaştım kendi aralarında görüştüler. amacım hiçbir şey değil sadece çok merak ediyorum bu cesareti nereden alıyorsunuz. verdiğim numara nişanlımın bile olabilirdi. veya arkası çok güçlü bir kadın olabilirdim o durumda ne yapacaktınız. hepsini geçtim aaa öyle mi arkadaş olalım diyecek kadar saf bir kadın olsaydım gazetenin 3.sayfa haberlerinde ‘ o da numarasını vermeseymiş ‘ şeklinde konuşacaktı türkiye. ne ara bu kadar fırsat kollayan bir millet olduk ne ara bu kadar aç olduk ?

edit: gelen iğrenç mesajlar üzerine son açıklamamı yapıyorum illa cinsel bir şey yazılması gerekmiyor illa tehdit edilmem gerekmiyor biz bu ufak tacizlere ‘aman beğenmiştir sende ne büyütmüşsün’ dedikçe zaten kadın cinayetleri tecavüzleri artıyor. siz sanmayın ki kadınları darp eden öldüren taciz eden döven erkekler bunu ilk kez yapıyor. hayır geçmişinde çok farklı ‘ufak’ sapıklıklar var. burada bana gelip adam numaranı almış engel atsaydın allah allah diyen her erkek de ufak bir potansiyel taşıyor kendinize çeki düzen verin.

edit 2: arkadaş ısrarcı olmamış neden yaygara yapıyorsun diyenlere https://eksiup.com/p/cq415648u9qj
  • ablacım takılma o kadar. gençler görmüş beğenmiş; beğendiysen konuş, beğenmediysen konuşma.

bir saygısızlıkları olmamış, müstehcen bir şeyler yazmamışlar, yapılanın doğru olmadığını söylediğinde de özür dilemişler. ısrarcı bir hareketleri de yok gördüğüm kadarıyla. kız hayır derse teşekkür eder ayrılırım kafasındalar. bitti gitti.

verdiğin telefon nişanlının olsa ne olacaktı? gidip vuracak mıydı adamları? yahut nüfuzlu bir kadın olsan hapse mi attıracaktın?

tanım: kasada gördüğü kızı beğenmiş erkektir.

edit: neden kasada gördüğü kızdan hoşlanan bir erkeğin o kızı kesip üçüncü sayfalara düşeceği önyargısına kapılınmış onu da anlamadım. bu arada eleman arkadaşım yaptı diyerek ona yardım eden arkadaşına yanlış yapmış. hikayedeki tek yanlış yön orası bence :)

edit 2: kasadaki anan bacın olsa da aynı şeyi düşünür müydün diyenler olmuş. sizin gibi insanlar inanmayacak olsa da söyleyeyim: evet, aynı şeyi düşünürdüm. benim bacım diye hiçbir erkek ona beğendiğini söyleyemeyecek mi? benim bacım diye hayatında bir erkek olmayacak mı? ha ahlaksızca bir yaklaşımla mesaj atılsa idi yahut ısrarcı bir harekette bulunulsa idi ona herkes tepki gösterirdi zaten. sapla samanı birbirinden ayırmayı ne zaman öğreneceksiniz?

edit 3: gerçekten okuduğunu anlama özürlü çok fazlalaşmış sözlükte. sanki ben "herkes, herkesin telefonunu rızası dışında alsın ve istediği şekilde mesaj göndersin" demişim gibi tepki görüyorum. mevzuyu sapıklığa, kadın cinayetlerine vs. nasıl bağlıyorsunuz onu da anlamakta zorlanıyorum. baktın ben "bu olayda" tekrar söylüyorum " bu olayda" sapıklık, tecavüz, kadın cinayeti vs. gibi şeyler görmüyorum. sadece hoşlandığı kızla iletişim kurmaya çalışan bir adam görüyorum. onu da mesajlarında ahlaka mugayir bir içerik olmamasından ve reddedilince özür dilemiş olmasından çıkardım. kullandığı yöntem yüzde yüz doğru olmasa da elindeki tek şansı değerlendirmek istemiş sadece. benim gözümde olay bundan ibaret. ha elemanın asıl niyetini tabi ki bilemem. size de tavsiyem niyet okuma yapmamanız.
  • kimsenin böyle bir şeye haddi yoktur.böyle durumlarda, uzatma ablacım,aman büyütme sen de,yakışıklıysa yüz versene diye diye bu hale geldi ülkede kadınların durumu.
  • özet geçiyorum (bkz: amım var)

yalnız gençleri ben de ''taktir'' ettim.

edit: hızlı yazmaktan mütevellit de yi ayırmamışım.
  • ne kadar çok savunanı olmuş sapığın. adam bildiğin tacizci. ta-ciz-ci. kavat yani, puşt, göt oğlu göt. mal mısınız lan?
  • orospu çocukluğu net.
  • tesadüfen elde edilen bir numaraya "hoşlandım" imalı mesaj atmanın taciz olduğunu öğrenmesi gereken erkek.
  • ben, benden hoşlandığını bildiğim kıza bile mesaj atamadım. adamlar tanımadıkları kadına -numarasını etik dışı yolla elde ederek- mesaj atabiliyor.

zaten ülkemizin başına ne geldiyse ya özgüven eksikliğinden ya da özgüven fazlalığından geldi.

ortalığı ayağa kaldırmaya değecek bir olay değil ama görmezden gelinecek bir olay da değil.
  • ya öf.
    özür dileyip uzatmamışlar, bunu paylaşmaktaki amaç ne? çok çekici, çok güzel, peşinde koşulan biri olduğunuza inanmamız mı? neden böyle bir ihtiyaç var? hani şu ispat çabasında haklı bile olunsa çekilmez bir ilgi budalası olunduğu kesin ki o da monica bellucci'yi alıp kibariyenin annesine dönüştürebilecek kudrette bir illet. sıkıntı da bu galiba zaten.
    nişanlınıza allahtan rahmet yakınlarına da baş sağlığı diliyorum.
    al, ilgilendim, mutlu oldunuz mu?
hesabın var mı? giriş yap