şükela:  tümü | bugün
 • spor yaparak vücudundaki kas kütlesini belirgin hale getirmiş insan.

  edit: hakaretamiz yakıştırmalara konu olmuş bu entri: (bkz: #28661689)

  nickaltıma beni yermek için yazılanlara ve 'meal' tandanslı değerlendirmelere yanıt vermemeyi tercih ediyorum. zira, durum tatsız bir hal aldı ve bunu sürdürmekten keyif almayan taraf benim.
 • kaslı erkekten kasıt yarışmalara hazırlanan, her yerinden kas fışkıran, kollarının kalınlığı 60 cm adamlar değil. tişörtü giydiğinde içini dolduran, hatları belirgin olan, göbeği olmayan, üçgen veya üçgene yakın, orantılı hatlara sahip adam, kaslı erkek sayılır. en basit anlatımı kasları belirgin erkektir.

  garibime giden bu erkeklere bok atanların kızlardan çok yine erkekler olması. ne varsa bok atılacak, adam sporunu yapıyor, giydiği şeyleri kendine yakıştırıyor, ayna karşısında mutlu oluyor, özgüvenini tazeliyor, vücuduna yatırım yapıyor, depresyona karşı kendini koruyor, serotonini bol miktarda vücuduna salgılayarak karamsarlığından kurtuluyor.

  gelelim karşı cins açısından, bunlar bulunduğunuz ortamlarda, özellikle götlü göbekli erkeklerin yanında, ne o öyle kaslı kaslı, iiiiğrenç, işim olmaz diyenleri de gördük, gözlerinin zaman zaman spor yapan adamın kollarına, omuzlarına kaydığına da şahidim. hatta o iğrenç diyenlerin sevişme sırasında ilk kollarınızı sıkması, mide kaslarına, boyun kaslarına saldırması zaten hep tesadüf.

  bakmayın siz kadınların istemiyoruz kaslı erkek dediğine, buldular da yemediler.
 • (bkz: ev seksisi)
  (bkz: üzgün kaslı)
 • birkan sokullu kıvamnında olanlar candır.
 • aklıma üzgün kaslıdan başka şey getirmeyen,seksi olmak uğruna insan anatomisine meydan okuyarak hormonlu bir hal alan erkektir.canım kim kandırdı seni dar tshirt çok yakışıyor diye.
 • çok hayvanımsı değil ama etlerin sert olması, az biraz kaslı biçimli olması, kaslı erkek olmak için yeterlidir kanımca. tabiri caizse ayının insan versiyonu olmaya gerek yok kas yapıcam diye.
 • karşı cinsin önünden geçerken göğüs kaslarını şişirip baş yukarıda,omuzlar dik yürüyüş olmazsa olmazlarıdır. bu halde, kur yaparken kuyruğunu açan ihtişamlı tavus kuşu özgüvenine sahip olsalar da dişisine kabaran hindidir çoğu özünde. kabul, ilkel güdüleri harekete geçirmek için yeterli bir davranış olabilir bu-güç istenci vs.- ancak mental açıdan level atlamadıkça 'yalnızca' güzellik kasan plastik kızlardan farkları yoktur kanımca. gerçi her iki grup da kendi aralarında eşleşme eğiliminde ve hallerinden memnun olduğuna göre kimseye laf düşmez.
 • neredeyse tüm muhabbet konuları vücut geliştirme üzerinedir ve alakanız olmamasına rağmen neler yiyip içtiklerini, kaç bastıklarını falan anlatırlar. arkanıza bakmadan tabanları yağlamanız önemle tavsiye olunur.

  (bkz: besin)
 • 'o kası yapıcam!' diyerek aldıkları kimyasal maddelerden dolayı beyin kaslarının gevşediğinden bihaberdirler.

  erkekliklerini yitirdiklerini söylemeye gerek dahi yok. yakın bi örnek için;

  (bkz: doğuş)

  bunlar babadan oğula nesil!!!
 • kalp kası kategorisinde bulunduğum erkektir. kalbimdeki baklavaları görmelisiniz kızlar.