şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…tatus/1224730562038050824?s=21

ben hayatımda böyle haklı isyan görmedim. video birkaç saniye daha sürse sanırım ağladığını da izleyecektik. üzmeyin çocuğu ey iskandinav, latin, uzakdoğulu kızlar. beğenin türk kasını.

edit: bu başlıkta vurgulamak istenen durum birtakım z kuşağının nasıl bir gösteriş budalalığına doğru yol aldığını göstermektir. bazı yazarlar şıp diye anlayıp yeni türkiye'nin gençleri gözlemini yazarken bazı güzide yazarlar da sözlükte düşük kalite entry bu yeaahhh diye beni yeşillendirmiş.
    sevgili güzide yazarlar, bazen platon, spinoza, marks'ı anmadan da tespitinizi entelektüel birikiminize doğru sürükleyebilirsiniz.. bir deneyin, valla oluyor. şahitlerimiz var ;)
  • body building yapanlar gerizekalı oluyor denince kızamıyoruz senin gibi gerizekalılar yüzünden.
  • artist ne arar la giresun’da.*
  • yarından ertesi yok kütüğümü değiştirmek zorunda kalıcam, artık giresun'lu olamam...
    teşekkür ederim giresun
    teşekkür ederim buz gibi suları olan yaylalar
    teşekkür ederim çotanak
    teşekkür ederim uzun uzadıya sahil boyu
    teşekkür ederim bulancak iskele
    teşekkür ederim fındık bahçeleri
    sizleri asla unutmayacağım. hasretle, hoşça kal karadeniz'in asi ve asil ili...

•imla editikşın
  • açılması gereksiz başlık. amaç aşağılamaktır veya dalga geçmektir, her ne olursa olsun, twitter'da sürekli olmak üzere burada da paylaşıp hayatımıza ve hafızamıza sokmayın şöyle tipleri.
  • beğenilmediği için isyan eden insan benim gözümde kendisine zerre saygısı olmayan birisidir. yazık millet ne hallere düştü

edit:profilini bulup storysini izledim dalga amaçlıymış kendisine özürlerimi iletiyorum
  • (bkz: çıkasun)
  • kas yaptım, (halk arasındaki tabirle) gelsin şimdi karı kız. hadi yazın bana diye haykırıyor.
  • şimdi kimse kıskanmasın hem yakışıklı hem kaslı (mr. olympia demiyorum fit bir vücut) bir genç. sanırım kendi kendine anksiyeteye girdi ve dikkat çekmek istedi.

fakat. ne yazık ki kendini aptal yerine koydu.