• sırtını kaşıyamamak
  • birazdan kaslı olduğunu belirtmek isteyen erkeklerin sıralayacağı dezavantajlardır.
  • streoid kazanına düşmüş bi tipitipin videosudur.

gerçekten bunun güzel olduğunu mu düşünüyolar ? sıfır estetik iğrenç bi görüntü şöyle kaslı olacağıma göbekli olmayı tercih ederim.
  • esneklik kaybı, elini kafana götürürken zorlanma v.s gibi problemler çıkıyor, aman aman kaslı olan adamlar nasıl çözüyor o esneklik sorununu bilemiyorum.
  • eşya taşınacağı zaman sürekli size haber verirler.
    ben bu kasları amelelik yapmak için büyütmedim amq!
  • başlık kompleksli ve normal hayatında cesur olamayıp dedikodu yapan kişilerle doluşmuş puhaha. öncelikle söyleyeyim bodyci değilim güç sporcusu ve eski boksörüm. biri diyorki beyninizi çalıştırın kaslı insanları satın alabilirsiniz.. gören de sanacak adam vergi rekortmeni holding sahibi de insan satın alıyor. muhtemelen macfitte çalışan bir antrenör kadar bile para kazanmıyor bunu yazan, biri diyor ki bodyciler yüzemez , yüzüne karşı laf edemediği adama burada “lavuk” diye bahsediyor hehe. biri diyor ki küçük pipili olurlar. biri diyor ki body antrenmanının normal güçle alakası yoktur,hehe. bilmediğiniz konularda zırvalamayınız. dövüş sporu dövüş sporudur adı üstünde. bodybuilding ise hacim,güç ve estetik üçlemesinin birleşimidir. sen nasıl bench presste bodyci veya powerliftetcı kadar basamıyorsan o da gelip senin boks antrenmanında senden iyi dövüşemez. ayrıca kol çevresi yumruk gücüne katkısı yoktur demiş yukarda sözde bir boks hocamız , hehe. fizyoloji ve anatomi bilmeden neden emin şekilde konuşuyorsunuz? bu kol çevresi sihirle oluşmuyor değil mi? hipertrofiden dolayı değil mi? güç aktarımı neden olmasın peki?:) bana kaslarda motor üniteyi anlatamayacak adamlar burada güçten , boks hocalığından , yüzmeden bahsediyor. evet ülkemizde maalesef birçok bodyci gerizekalıdır ama sizde hakkını verin. adam gibi antrenman,kardiyo ve beslenme rutini olan bir badici yeterince güce kuvvete sahip olur. nefes nefese de kalmaz, tıkanmaz da. gücü fonksiyonel olarak ta , antrenman kondisyonu olarakta kazanır.. teknik olarak genelde geri kalırlar evet. ama yapmak istedikleri bu ne diyelim.. ben mesela bodyci olmak istemedim ve boksu bıraktıktan sonra güç antrenmanları yaptım devamlı. amacım hayvan gibi büyüyüp ayı olmak olmadı. ama hiçbir zamanda bodycileri boklamadım.
  • kastan o kadar uzağım ki karslı diye okudum.
  • bu adam gittikçe büyüyor. bir gün patlayacak diye korkuyorum.

tanım: merak edilesi dezavantajlardır, ancak merak etmiyorum henüz.
  • milletin iyice azitip malatati cekip attigi basliga donmus ya la burasi. az once neler gordum aga sozluk bozuldu derlerdi de inanmazdim adam resmen kamasullah atmis sozluge. kanzuk sen konuyu biliyorsun ben bir sey demiyorum.

tanim:olmayan dezavantajlardir. arada bir ortamdaki gotlu gobeklilerin size sallamasina maruz kalabilirsiniz o kadar.
hesabın var mı? giriş yap