• bir avukat şu fotoğrafları neden 40bin kişinin bulunduğu alakasız platformlarda paylaşır?
    ahan da burda

hayır gidip ilgili sayfalarda paylaşsana :)

*"pek insan sevmeyen, "doğa" seven rocky avukat!" diyormuş kendisine bu abimiz bu arada ^^
  • her seyin yeri ve zamani vardir. hukuk sayfasinda boyle salakca reklam yapmasi tabi ki yanlistir. bunun icin acilmis milyonlarca sayfa ve uygulama zaten var. bu tipki linkedin'de gunluk yasantidan,depresyonundan,siyasetten,guncel magazinden bahsetmek gibi bir sey.

nasil nikah memuru o soruyu sordugunda 'hayir' diye salakca yersiz ve zamansiz bir saka yapiliyorsa bu da ayni mantik, yersiz ve zamansiz.
  • avukat arkadaş platformları karıştırmış. tinder ve instagram birer yan uygulamaydı avukat kardeş.

erkek her yerde erkek arkadaş *

adam beraat aldım demiş ama farkında değil, avukat, hakim, savcı hanımlardan biri müebbeti takacak boynuna*
  • yapılan şey teknik olarak sorunsuz, zaten baro da oyna devam demiş.
    ama net küçük düşürücü. bence çok şahane dalgası geçiliyordur ortamlarda bu adamın.
  • görmemişin kası olmuş, çekmiş lifini attırmış....
  • yerinde harekettir.
    beğenmedim bu tip sahte ve üzgün kaslıları ben de engelliyorum.

neden çünkü sahte kaslı. ben 14 yıldır spor yapıyorum. bu tip adamları iyi tanırım. bunu bir odaya kapat iki gün sonra derisi buruşuk buruşuk olur. hoşuma gitmeyen kaslıları engellerim işinize gelirse. ayrıca hiçbir kadın bu erkeklerden hoşlanmaz. diyoruz ama anlamıyorlar.
    edit: duzeltiyorum. spor yapmayan, gerçek kas nedir bilemeyen kadınlar beğeniyormuş.
  • bahsi geçen avukat fakülteden arkadaşım. bizim üniversitede kaslı avukat, sarışın mavi gözlü dansçı diş hekimi, manken oyuncu yakışıklı doktor falan çoktur. tanınmış bir dizi oyuncusunun önününüzden geçip derse gittiğini, 1.80 boyunda rus bir mankenin elinde çizim çantasıyla güzel sanatlar binasına girdiğini, dünya prezervatif günü diye tüm okula bedava prezervatif dağıtıldığını, almayanlara alın alın diye ısrar edildiğini falan görebilirsiniz. ilk başta ben de şaşırmıştım ama sonra normalleştiriyorsunuz. pek haber niteliği taşımıyor.
  • kadın bu eylemin meslek etiğine bağdaşmadığı konusunda son derece haklıdır. şikayet etmesine bir şey diyemem fakat abaza erkek her yerde abazadır ve her meslekte de bulunur. hemcinslerimden nice doktor müdür falan görülmüştür zaafları da karşı cinsteki nemli bir organ. boynunun üstündeki kafasıyla düşünmez başka bir kafayla düşünür!
  • (bkz: can yaman)
  • bir yandan profesyonel fitness hocalığı da yapan bir hanım avukat g-stringli kıçını paylaşıp altına "dava kapandı mutluyum" yazsa bu da aynı şey. yine profesyonelce ilgilenilen bir alan, yine ilgi alanına uygun anı paylaşımı vs. buna da oyna devam denir. ama ben mesela o kıç fotosunun altına "zaten sikilmiş götün davası olmaz" yazmadan duramazdım.

demek ki kas yaptıkça harbiden beyinde küçülme oluyor. yasalara ve yönetmeliklere uygun ama barzo bir hareket!

bunla ilgili fıkra bile var ama sözlükte fıkra anlatacak seviyeye inmeyeyim. siz araştırın google'dan.

bir hukuk öğrencisi sınavlardan birinden kötü not alıyor ve profesörün yanına gidiyor
    öğrenci: siz beni cezalandırıyorsunuz. bunu hiç anlıyor musunuz?
    profesör: evet tabii ki. yoksa nasıl profesör olabilirdim?
    öğrenci: iyi o zaman. size bir şey sormak istiyorum. eğer doğru cevabı verirseniz, ben kötü notumu alıyorum ve gidiyorum. fakat bununla beraber eğer cevabı bilemezseniz bana iyi not vereceksiniz.
    prof: anlaşıldı tamam. sor bakalım.
    öğrenci:yasal olup da mantıklı olmayan nedir? mantıklı olup da ama yasal olmayan nedir? ve de ne mantıklı ne de yasal olan nedir?
    profesör iyice bir düşündükten sonra hiçbir cevap veremiyor. ve o öğrenciye iyi not vererek onu geçiriyor. daha sonra profesör en iyi öğrencisini çağırıyor ve aynı soruları ona soruyor. öğrenci hemen cevap veriyor:
    "siz 63 yaşındasınız ve 35 yaşındaki bir bayanla evlisiniz. bu yasal ama bununla beraber mantıklı değil. karınızın 25 yaşında bir sevgilisi var, bu gerçi mantıklı ama yasal değil. siz, karınızın sevgilisine iyi bir not veriyor ve onu geçiriyorsunuz oysa ki o sınıfta kalmıştı. bu ise ne mantıklı ne de yasal."
hesabın var mı? giriş yap