şükela:  tümü | bugün
 • uygun fiyata 1 yıllık lisansı satın alınabilen ve 7.0 sürümü ile bilgisayarı çok fazla kasmayarak gerekli güvenliği sağlayan bir toptan güvenlik yazılımı, içerisinde dosya koruması, mail koruması, anti virüs, firewall, spam filtresi gibi özellikler bulundurmaktadır.
 • lisansı bittikten hemen sonra bebeğimi missing operation system hatasına gark ettiğinden şüphelendiğim, kurulu olduğu süre boyunca bir kez bile kullan(a)madığım ota boka hata veren boş yere gözümün nurunu yormuş yıpratmış güvenlik yazılımı.
 • sağ taraftaki banner'i hiçbir ayar gerektirmeden kaldıran ve bana her sayfa yenilemesinde no kitty yaptırmaktan kurtaran kalitesini yıllarca devam ettirmiş, aldığı parayı sonuna kadar hakeden en iyi güvenlik yazılımı. şu an için trial versiyonunu* kullansamda askerden döndükten sonra parayı basıp tereddütsüz alacağım yazılımdır.

  dipnot:yazılımı olurda beğenir yüklemeye karar verirseniz 02:00 den sonra yükleyin..nedeni ise saat 01:59 dan itibaren günü sona erdirmesidir..ne oldu şimdi ben ikiye beş kala yükledim saat 2 de 30günlük trial versiyon oldu 29..sonra demedi demeyin..
 • ateş duvarı yüksek güvenlik'e ayarlı olursa sopcast yazılımında maçları açtırmamasıyla sinirimi bozmuştur düşük güvenlik yapınca izleyebiliyorum yüksek güvenlik olarak nasıl izin vereceğimide bilemiyorum ve kullanmaktan'da vazgeçemiyorum
 • eğer bilgisayarınızda kaspersky internet security programı kurulu ve siz bigisayarınızın yavaş olduğundan şikayetçiyseniz; siliniz pu programı, bilgisayarınızı bir güzel bu şekilde kullanınız ve görünüz bilgisayarınızın aslında yavaş olmadığını...
 • kurmuş olduğum 7.0 versiyonu msn messenger'i kilitlemiş,nasıl olduysa açılmasına izin vermemiş olan program. 6.0 versiyonunu aylardır sorunsuz ve şikayetsiz kullanmama rağmen şu yaz sıcağında uğraştırmasıyla bir günde soğuttu kendinden.
 • denemem üzerine edindiğim fikir,normal özellikte pc ye sahip olanların kullanmaması gerektiğidir.bilgisayarı gereksiz kasması en kötü özelliğidir.ancak iyi bir bilgisayar için ciddi bir antivirüs programıdır.hızına güvenen kullanır.
 • 4-5 sene öncesinin orta karar donanımlarına sahip bir bilgisayarı dahi yavaşlatmayan programdır kendisi. sadece ve sadece banner, istenmeyen resimleri göstermemesi bile kullanmak için yeterlidir.
 • mcafee virusscan professional kurulu bilgisayara virüsler ve trojanların(antispyware eklentisi de yüklüydü mcafee nin) çöreklendiği zaman son bir çare diye yüklediğim ve işimi daha da kısa zamanda halletmeme neden olmuş programdır.zira deneme sürümünü yükleyip restart etmemle windows mavi ekrana düştü ve irq (antivirüs programı? ne alaka ki?) problemi nedeniyle hiç açılmaz hale gelmiştir(last known good config,safe mode falan tınlamadı).gerçi o dakikadan sonra temiz bir format ile bütün virüslerden kurtuldum ama rus amcalara küfür ettim mi? ettim.
 • güzeldir, hoştur, güvenlidir lakin;

  bir arkadaşımın çöken makinasını* kurmak için eve gittik. yaklaşık 45 dakikada windows xp sp2'yi, donanım sürücülerini, gerekli diğer programları, kodekleri, antivirüsü* otu boku kurduktan sonra sıra geldi mp3, film, cart, curt dosyaları kopyalamaya. yahu dedim arkadaşa, flash disk ile kasmayalım hiç (o zamanlar en kapasiteli flash disk 2 gb), bağlayalım bir cross kablo ile makinaları birbirine, dosyalar kopyalanırken biz de bir çay içeriz.

  dilimi eşek arısı soksaydı da söylemeseydim. bir buçuk saatlik nafile bir uğraştan sonra canı sıkılan arkadaş "tamam boşver, onları kopyalamasak da olur" demesine rağmen inat eden ben son çare olarak kaspersky antivirüs tarafından sisteme kurulan ve ağ bağlantı özelliklerinde görülen kaspersky ndis filter hedesinin yanındaki tiki kaldırdım umutsuzca...

  ulan bir buçuk saattir birbirine küs olan sevgililer gibi davranan makinalar birden yatağa giriverdiler. bu ne samimiyet arkadaş, az önce siz değil miydiniz inat eden, birbirini tanımayan?

  ağzıma sıçtın kaspersky ama yine de seni seviyorum...