şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bilgisayarı virüs doldurup ondan sonra virüs programı yükleyince program da üzerine düşen virüslü dosyalara müdahale etme görevini yerine getirince kötü olan program. format atıldığında ilk iş olarak kurulursa görüp görebileceğiniz en huzurlu virüş programı deneyimini yaşatıyor. kendisine senelik 10 pclik para ödüyorum. hiçbir sıkıntı şikayet almadım kimseden. cehaletinin bedelini ticari müesseselere ödetmemeli hiç kimse.

  ay ben gülerim:
  http://www.google.com.tr/…edim bilgisayar açılmıyor
 • virüsü kendi atıp, aha buldum abi diyor olmasından şüphelendiğim antivirüs programı.
 • interneti bilgisayardan önce gören program. ethernet kablosunu takar takmaz güncellemeye başlıyor, o an anlıyorsun ki internet var.
 • 10 yıldır kullandığım halde hiçbir zaman bilgisayarlarımı çökertmemiş, dosyalarımı silmemiş, sadece işini yapmış kaliteli program.

  ne yazık ki insanlar o kadar garip ki, hiç çökmeyen firefox'u günde 10 kez çökertmeyi, hiç sorun çıkartmayan kaspersky'ı itin götüne sokmayı beceriyorlar.

  böyle kullanacaksanız kullanmayın bu bilgisayar denen zıkkımı. yazık. gidin iphone'da oyun oynayın.
 • gelişmiş bir güvenlik programı. anti-virus ve firewall'a ek olarak safe money, virtual keyboard gibi özellikleri de var. firewall'da program bazında ayarlama yapıp "şu binary sadece şu subnet'lere erişebilsin, şu portlardan çalışsın" diyebiliyorsunuz.

  uzun süredir kullanıyor olmakla birlikte son 4-5 yıldır her sene lisans satın alıyorum. şimdiye kadar ne bir kasma sorunu ne de "arkadaşın usb'sini taktım virüs girdi :(" olayına rastladım. lisansı pahalı olsa da değer bence.

  istediğiniz zaman zart diye "exit" diyerek kapatabiliyorsunuz. diğer yazılımlardaki gibi kapat düğmesi arama derdi yok (ki çoğu bu özelliği gizliyor). aygıt takıp çıkarma dışında popup çıkarıp "bugün bilgisayarını taradın mı?" diye sormuyor. çalıştıgını hissettirmiyor bile.

  kısacası, on numara yazılımdır. formattan sonra ilk olarak kurulması gereken programdır.
 • bu devirde herkesin linux kullandigini ogrenmemizi saglayan program.
 • bilgisayarı virüs mü yavaşlatsın, virüs programı mı diye düşünüp, ''virüs programı sıçsın performansın içine yaa'' diyenlerin vazgeçilmez tercihi.
 • şu ana kadar kullandığım en güzel en sağlıklı antivirüs programıdır.iyi bir bilgisayarda ne gereksiz yere hata verir ne de bilgisayarı yavaşlatır.
 • "ben güvenmiyorum" diyerek sözlüğü güvenilir url olarak ekleseniz bile açmayan program.

  edit: nevrotik pollyanna problemi çözdü. kendisine ve tilki55'e teşekkürü bir borç bilirim.
 • denemem üzerine edindiğim fikir,normal özellikte pc ye sahip olanların kullanmaması gerektiğidir.bilgisayarı gereksiz kasması en kötü özelliğidir.ancak iyi bir bilgisayar için ciddi bir antivirüs programıdır.hızına güvenen kullanır.