şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nasıl bir maaş teklif ediyorsa artık, nisan ayından bu yana kariyer.net vasıtasıyla bakım mühendisi bulamamış firmadır.
  • orman ürünleri seköründe faaliyet gösteren ve ilk 500 sanayii kuruluşu içerisinde yer alan firma. hayat holding' bağlıdır. sunta, suntalam, mdf, amerikan kapı yüzeyi gibi endüstri ürünleri üretir. kastamonu, gebze, balıkesir, terme ve yurtdışında çeşitli ülkeler de fabrikaları bulunur.
  • buyuk firma gibi gorunsede calisanlarina maas politikasi dusuktur, maaslari dusuktur ..zaten orman urunleri sektorunde yuksek maas araligina ulasamazsiniz..
  • yakın zamanda tesislerine biri adana diğeri tataristan'da olmak üzere iki yeni fabrika daha eklemiş, türkiyenin en büyük kuruluşları arasında hızla yerini sağlamlaştıran orman sanayi şirketi.
  • ağaç mamülleri ve orman ürünleri sektöründe açık ara ihracat şampiyonudur. 2012 yılında 86.5 milyon dolarlık ihracat rakamını yakalamıştır.
  • bu firmayla mobilyacılar yüzünden her muhattap oluşumda aynı sorunla karşılaşıyorum, kataloglarındaki renklerin bazılarının (nedense hep bana lazım olanların) üretimini durdurmuş oluyorlar. madem durduruyorlar neden katalogta o renkler duruyor anlamak çok zor, ama sanırım muadilleri de yok :)
  • geçtiğimiz günlerde tataristan'daki fabrikasına açılış töreni gerçekleştirmiş küresel oyuncu.
  • ülkeye faydalı, çalışanına daha az faydalı şirket.

burada çalışan hakikaten kalifiye insanlar var fakat maaşlarını duyunca üzülüyor insan. tabi çalışanlar üzülmüyosa bana ne mk.

ülkeye faydası konusunda söylenecek söz yok tabi. bu ülkenin bu şirket gibi ihracat yapan firmalara ihtiyacı var.