şükela:  tümü | bugün
 • cesme.
 • trabzon'un sürmene ilçesine bağlı bir köy. bankeri meşhurdur.
 • (bkz: kasteel)
 • beyoğlunun bundan sonraki en iyi mekanı, bu gece açıldı, ortam muazzam, her şey eğlenmek için tasarlanmış, her şey o kadar tamam ki sadece iyi bir dj çalması yeterli.

  antik roma ve rönesans havası var. ışıklandırma ve ses sistemi muhteşem/

  eski ghetto, hypnos ve klosterdan sonra hakkını verecek gibi görünüyor. helal olsun sağlam yatırım yapmışlar.
 • erkekler tuvaletine sadece bir kabin koymasıyla neyin amaçlandığını anlamadığım gece kulübü. ayrıca içerisi fazla aydınlık, underground müziğe uymaz burası.
 • düşük bütçeli klein.
 • klosterı övenlerden dolayı büyük bir beklentiyle gittim üsteki arkadaşın "düşük bütceli klein" değildir umuduyla ancak bir tanım ancak bu kadar doğru olabilirdi.

  anasını sattığımın koskoca istanbul' un da gerçekten 2 içip dans etmelik bir tane düzgün mekan yok hepsi tıkış tıkış, et pazarı, godoman sikmelik mekanlar.

  3 ayda bir 3 günlüğüne berlin git gel yapsam hem daha çok eğlenir hep daha az harcamış olurum yeminle ki artık öyle yapmayı planlıyorum.
 • bu gece oradaydım, kokteyller harika ama 75 lira, bodyguardlar ya da artist beyinsiz gerekirse adamı mekandan atacak tipler genelde kaba, ses sistemi ve ışıklar ve ortam harikanın ötesinde, çok yüksek bir tavan var, saçma abartı ışık şovları yok, tuvaletler temiz ve iyi, gelen tipler bir miktar daha taksim çocuğu, artık kalmadı taksimde hayat, sıkış tepiş bina bile çok daha marjinal tiplerle dolu oluyor, mekan olarak ayakta kalır da kendi müşteri kitlesini yaratırsa yürür yoksa şimdilik sadece turistik mekan gibi, klein gibi kendi kitlesine sahip değil. orası gibi havalı olmaya çalışılmış ama çalışan tiplerin ciddiyetsizlikleri şimdilik sadece havalı durmaya çalışan turistik mekandan öteye sokamaz.

  ayrıca viski olarak red label kullanıyorlar, sormadan 4 buzlu olarak, tabiki tarif etmesini de bilirdik ya da neleriniz var diye, ama sadece viski isteyince geleni söyleyeyim dedim.

  dj masası ise oldukça karizmatik, mermer blok ve cam çitlerden.

  tuvalette satılan ciklet ve puro, barın pahalılığı, zorunlu vestiyer, zibidi gibi dolanan çalışanlar nedeniyle az daha olgunlaşması gereken şimdilik turistik para odaklı mekan.