şükela:  tümü | bugün
99 entry daha
 • şimdi şöyle bir durum var.

  uçak hediye olabilir, büyük ihtimalle öyledir de.

  ama bu uçakla ilgilendik diyor sayın cb. yani zaten alacakmışız, thy bu uçağa özel bu uçağı kullanabilecek pilot ilanı açmış

  maşallah arttırdıkça arttırıyor, istedikçe istiyor. sarayın ikramları ise meşhur, bu kişiler tasarruftan bahsediyor. hediyeleri şahsına kabul ediyor, geri vermiyor. abdullah gülden beri bu düşünce yerleşmiş

  normal şartlarda başkan şahsi çıkar sağlamaz, iyi bir maaşı olur, bununla yetinir. elbette ki gideri fazla olacaktır, düğündü nişandı çocuk okutmaydı yardımdı vs maaş yüksek olabilir,islam hukuku dahil bu böyledir, ama mevcut iktidar selamunaleyküm bizimkıza 25.000 dolar lazımlardan beri ailesini ve çevrelerini, kendi makamlarını kullanarak ihya etmiş durumda... insan allahtan korkmuyorsa biraz utanması olur, sizin ateist dediğiniz adamlar bile sizden daha ahlaklı.

  başkan'ın çocuğu, yakını iş yapacak ve bu iş kar getirmeyecek öyle mi? devletten ya da başka yerlerden şahsi çıkarı olanlar neler hediye etmez neler, zira onlar nasıl on milyon dolar verdiyse o da verecek tapeleri malum.

  yazıktır, kıymayın bu vatana, resmen birileri ortaokul, lise arkadaşlarıyla ülkenin bütün kaynaklarına çöreklenmiş, hadi uygun dille yazayım, ortaokul, lise arkadaşlarıyla ülkeyi yönetecek, insanca yaşam, hak taleplerini demokrasiye indirilen darbe, vatana ihanet olarak nitelendirecek, kendisinden olmayana yaşam alanı tanımatacak biz de ses çıkarmayacağız öyle mi, oldu kardeşim, o kadar da değil.