şükela:  tümü | bugün
  • icinde doping etkisi yaratan maddeler bulunduguna dair ciddi suphelerim olan ilactir.
  • bunun forte olan versiyonu gripten öleni diriltme yetisine sahiptir.
  • üst solunum yolları enfeksiyonlarının kurtarıcısı; ağrı kesici, ateş düşürücü. içinde yüksek miktarda paracetamol olduğundan, fark ettirmeden uyku moduna sokabilir.
    (bkz: bilgisayar başında uyuklamak)
  • beni hayalgücü kurbanı yapan ilaç.ne zaman katarin içmek zorunda kalsam,aklıma katarina adında (varolmayan) rus bi bayan gelmekte.ilaca böyle isim mi konulur soruyorum yani.
  • ust solunum yollarini kurtarayim derken kalbin gumburtuye gitmesine vesile olabilecek ilac. gripten heder ve de beter olmus bunye yataga yapismis, kazinsa cikamayacak bir haldeyken kalbin 100m de rekor kirma telasiyla atmasina sebebiyet vermekte ve tasikardi ile grip kirikligi arasinda salinan zaten muvazenesiz bedenin muvazenesini iyice bozmaktadir.
  • tylol hot'un hap hali.
  • bu mucizevi formül biçare bünyeleri gripten kurtarma konusunda gerçek bir fenomendir. sabah kalktınız ve boğazınızda bir şişlik, genzinizde bir yanma mı hissettiniz? endişeye mahal yok. kahvaltının hemen ardından bir katarin atın ve üzerine de bir sıcak çay için. öğlene hiçbir şeyiniz kalmayacaktır. hastalığı tamamen silmek için yatmadan da bir tane atmak elzemdir.

şimdi de ilaç hakkındaki bir anımı siz değerli okurlarla paylaşmak istiyorum.
    sabah 8'de bu ilacı almamın ardından öğlen 3'te bir bardak j&b mojito, akşam 9.30da ise bir kutu efes içtim. yarım saat sonraysa ayakta uyuklamaktaydım. sonra ardından basketbol maçı izlemeye gittik. millet deli gibi tezahürat yaparken ben sızdım kaldım, 1 saat deliksiz uyudum. demek ki alkol alınacaksa bu ilaçtan kullanmamak gerekiyormuş. bu da böyle bir anımdır.
  • grip, nezle düşmanı beyaz dost..
  • şu anki fiyatı 2,61 tl'dir ve kutu içiresinde 30 adet bulunur.
  • olmaz olasıca ilaç. içerdiği 650 mg parasetamol ile adama dünya gözüyle cehennemi gösteriyor.

düşünün grip olmuşsunuz, bademcikler davul gibi, üstüne üstlük o gün mutlaka dışarı çıkıp halletmeniz gereken bir işiniz var. bir katarin yutuyorsunuz (kolay kolay yutamıyorsun da ha) çıkıyorsunuz dışarı. 1 saat sonra az önce saydıklarımın üstüne devamlı soğuk ter dökme, 15-20dklık periyotlarla gelen birkaç saniyelik baş dönmeleri de ekleniyor. ilaç ile virüslerin bedeninde gerçekten kıran kırana savaştığını bu ilaç kadar hissettiren olmamıştı.