şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ambargo’da yanlarında olduğumuz katarlı kankalarımızdan beklediğimiz davranış. dolar/tl 4.18

  bu olmazsa, yolsuzluk operasyonu adı altında forbes listesindeki zengin türk iş adamlarını bir otelde hapise atıp, 1’er milyar dolar ile serbest bırakma fikri suudi arabistanlı dostlarımızdan geliyor.
 • gelecek seçimlere kadar ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalışacaklar. ekonomi ve emlak balonları başta olmak üzere patlatmamaya özen gösterecekler. kazanırlarsa, şimdiki düzen hali hazırda işlediği gibi devam edecek. şayet kaybederlerse, yerlerine gelen yeni hükümet altından kalkamayacağı bir borç ve düzensizlik batağında kaybolup gidecek. peki sonra yerine kim gelecek? evet doğru bildiniz. tekrar şimdikiler. ve daha güçlü bir şekilde gelecekler.

  sonuç olarak, ülke çoktan bitti. muasır medeniyetler seviyesi bir hayal oldu. anca rüyalarda görüşürüz.

  şimdilik iyi uykular..
 • alındı makbuzunu peçeteye yazar altını imzalarız.
 • ahahahaha

  daha dün "ortadoğuda terörizm okları katar'ı gösteriyor" diyen adam, daha dün bu vesile ile suudi arabistan ile milyarlarca dolarlık silah anlaşması yapan adam, bugün katar emiri ile görüşmüş ve katar emirine arkadaşım demiş.*

  daha dün lan dün...katar terörü finanse ediyor diyordu adam. komşuları bu vesile ile silahlandırmıştı. güzel dolarları cebine koymuştu...

  oysa bugün "katar'ın abd'den çok sayıda yeni silah almaya karar verdiğini vurgulayan trump, iki ülkenin birçok alanda "beraber ve çok iyi çalıştığını" dile getirdi."

  (bkz: kardeşim esad)
  sahi bunu diyen de vardı di mi?!

  elin trolü, bile ikili oynayıp her iki tarafa aynı anda milyarlaca dolarlık silah satabiliyor.
  bizimki anca kandırılsın .