47 entry daha
  • severek takip ettiğim bir proje. babala tv'deyken daha iyi bir konuk ağırlama durumu söz konusuymuş sanırım. hayatı yolunda gitmeyen insanlar için de, içinde bir umut ışığı yeşertecek değere sahip bölümler yapılmış. şarkıcıların, oyuncuların, gerçekten değerli bir iş ortaya çıkarmışların konuk olduğu dönemmiş. onların zorlu geçen hayatlarına tanık olup, boktan giden hayatınla kıyaslama yaparak bir şeylerin bir gün düzeleceğine dair inancın geri gelebilir. ve beş liranın bile, yaptığı işlerden kazandığı binlerce lira kazanan insanların hayatında bir zamanlar ne kadar önemli olduğuna falan şahit oluyorsun. programı bu açıdan çok değerli buluyorum. tabii ki onların hayatına olan merakımız da söz konusu bunu da es geçmeye gerek yok.

bana göre tv'de de değerli konuklar geliyor tabii gömmüyorum asla. işin içine ünlü olmayanların hayatları da girmiş ve o insanların yaşamları da ilham oluyor. mesela ayşe tükrükçü’yü bu program sayesinde tanıdım ve iyi ki tanıyıp öğrenmişim. ancak araya gerçekten programın formatına uymadığını düşündüğüm kişiler de girmiş. mesela irem derici ve tuğçe kandemir falan neden orada yani...

gökhan çınar'ı tebrik ediyorum, iyi bir iş çıkıyor ortaya. bir de huzur verici bir ses tonu var gerçekten.
  • terki terk demektir nikim benim canım
80 entry daha
hesabın var mı? giriş yap