şükela:  tümü | bugün
  • romanyalı şarkıcı. ilk single'ını beğendim*, bide 16 yaşındaymış.

ring my bell
  • ring my bell adli sarkisi yaza bikilmazsa cok yerde duyulcak cinsten. sadece konusarak soyledigi kizim cok vurucu ;)
  • yeni single yayınlamış romanyalı şarkıcı. parçasının adı wildfire. klip çok sıradan bi klip olmuş. yalnız kateciğim saçlarını sarıya boyatmasaymış çok iyi olurmuş. biz onu ring my bell klibindeki siyah saçlı haliyle sevmiştik halbuki.

kate linn - wildfire
  • önce zaynah, ardından ring my bell parçasını keşfettiğim romanyalı şarkıcı.
    underrated olmaması dileğiyle.
  • garip bir çekiciliği var.
  • 98 li olduğunu öğrendim ve ben şok iptal vefat.
  • şu şarkıyla beraber bir karton kırmızı winston versinler, istanbul'dan kamboçya'ya kadar araba sürebilirim be.

mü kem mel
  • yumuşak bir ses tonu var. romanyalı. bahtı inna kadar açık değil. ancak tarzı oldukça başarılı. türkiye'de yabancı radyo istasyonları özellikle chris thrace ile düetlerini bol bol yayınlasa da sosyal medya ve mecralarda çok takipçisi / izleyicisi yok. kate'nin dinleyicisi özeldir, onu dinlediğim için kendimi şanslı hissediyorum. kendisine türkiye'de misafir etmek istediğimi belirten bir mesaj gönderdim, cevabını bekliyorum. eğer bu gerçekleşirse editlerim.
  • romanyalı şarkıcı.
    your love son zamanlarda sık denk geldiğim güzel bir parçası.
  • your love isimli şarkısı her ne kadar bir hit olmasada kendine has ve dinlenesi bir yanı var, ben sevdim umarım başarılı olur.