• beni media inandirdi azili bir kate defender oldum bu meghan icten ıce kiskaniyor bunu kendilerine taht sirasi gelmeyecek cunku william ve 3 bebesi de feragat etmedigi veya allah ım sen koru baslarina bisi gelmedigi surece evet ben seviyorum kate william charles louis ve charlotte u :)
  • 8 yıl evlenme teklifi beklediği için ingiliz halkı kendilerine waity katie demiş.

yüce tanrımız tüm kadınlara sinsi meghan şansı versin.
  • ortalama bir ingiliz kadın evlenmeden önce 100 kişiyle yatar.

kucaktan kucağa yavru ceylan gibi sekmiş, manş tüneline yakın mesafede boru hattı döşenmiş bir hanfendinin şimdi bir prens tarafından eş olarak seçilmesi, çocuklarının annesi olması ve ingiltere'nin en soylu kişilerinden kabul edilmesi şans ile açıklanamaz.
  • royal kere royal düşesimiz. asaletin ete kemiğe bürünmüş hali. askerleriyiz..
  • çok beğeniyorum çok. kraliyet ailesinin tipini bu da kurtaramazsa bir daha da kimse kurtaramaz. o kocaya, o kayınbiradere o nineye bir bakın allaaşkına geçmişte o sömürdükleri toplumların ahı öyle çıkmış demek ki. kısmetse kate'in çocuklara hadi bakalım.
  • giyim tarzını beğendiğim kraliyet ailesi mensubu.

(bkz: ingiliz kraliyet ailesi)
  • geçenlerde katıldığı bi etkinlikte tatlı minik bi kız çocuğunun uzun uzun sevgiyle saçını okşamasına izin verip çocuğun bu içten sevgisine şefkat gösterdiği için gözümde bin kat daha yükselmiş zarif prenses.
  • 2019 bafta ödüllerinde kuğu gibi süzülerek herkesi sollayan asil daçısımız. kendisi yine en sevdiği marka olan alexander mcqueen'i tercih etmiş.
  • kraliyet ailesine ilk girdiğinde fazlasıyla eleştirilen bir düşesti. fakat kısa sürede kendini toparlamayı bildi. kraliçe ya da danışmanları kendisine kim müdahale ettiyse bütün adımlarını bir noktadan sonra doğru atarak geleceğin kraliçesine yakışan kusursuzlukta davranmaya başladı. 2011’den bu yana çok asil, zarif bir prensese dönüştü. dünkü kuğu gibi süzülüşe eşlik eden naif gülümsemeleri baş döndürücüydü. klastı! özellikle de en son bi kız çocuğunun saçlarını uzun uzun sevmesine izin vermesi bence samimiyetşnde son noktaydı. emin adımlarla etrafıyla restleşmeden başına buyruk davranmadan anneliğinin de kattığı deneyimlerle elizabeth’in gözünü arkada bırakmayacak bir kraliçe olmaya yolunda ilerliyor zarif düşesimiz.
  • "kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez" diye ruh hastası bir laf vardır bizde, işte o söz artik ingiltere'de de kullanilacak.

meghan kalitesizi ile olan mevzuları ayyuka çıktı ve prensler birbirleri ile görüşseler de ortak davet ve etkinliklere katılmayacaklar. meghan markle bir de di ile bir tutulmuyor mu gülesim geliyor.

kalite ve zarafete saygısı olan herkes gibi kendisinin yanında ve şorolo meghan'in karşısındayız. bu server arızası sebebiyle yazdığım en acayip entrym olsun. işsizlik böyle birsey.

kate middleton'a bakan net asalet görüyor. royal alemlerin net 1 numarası. klaslik başka şey. yaradılıştan geliyor.
hesabın var mı? giriş yap