şükela:  tümü | bugün
  • aynı botu 8 sene kullananları gömen prenses sözlük kızlarını görelim bakalım. hakiki öz cambridge düşesi kate middleton aynı botu 10 sene giymiş, giymeye de devam ediyor. prenses olunca gucciler, valentinolar, versace'ler havada uçuşmuyor yani. fotolara bakınca kademeli eskimesini görebilirsiniz. bizim prensesimiz emine erdoğan şu an ne düşünüyor acaba? hakir mi görüyor takdir mi ediyor?

http://www.milliyet.com.tr/…r-ayni-cizmeyi-giyiyor/
  • madem gündemde ebru gündeş var, oradan devam edelim.
    bu da bizim prensesimizin ayakkabı sevdası:
    https://www.vidivodo.com/…abilari-aramizda-kalmasin
  • (bkz: diego)
  • (bkz: itibardan tasarruf olmaz)

az gelişmiş ingiltere düşesinin halt etmesidir. 100-120 sterlin yani 5-600 liralık (onların refah düzeyindeki etkisi bizdeki 100 lira gibi diyelim) botu on sene giymek de ne demekmiş? 5 yaşındaki, tank gibi üretilmiş s serisi mercedes makam aracını tamirci tamirci gezmemek için değiştirtmeli, binlerce poundluk hermes çantalarla gezmeli, 1000 odalı sarayda oturuyor olmalı ve kilosu 5000 liralık beyaz çay filan içmeliydi ülkesinin itibarı için.
  • kadından mutevazilik, asalet akıyo. bu sonradan olmuyor doğuştan gelen bir özellik. bizim sacları sarı boyalı, yuzunde bir ton boya, bir çoraba 5000 vereni mi ararsın, bir çantaya 200.000 vereni mi? ne bulduysa takıp takıştıranı mı? sonra bizim erkekler niye yabancı kadın istiyo?
    nerde bir hırka bir lokma. ne kadınında ne erkeğinde! doymuyoruz vesselam.
  • - pr vs. diyeceksin de, yakışıyor müdür adamlara. "bi bizimkilere bak, bir de bunlara" ucuzluğuna kaçmayayım diyorum da, engel olamıyorum. içime bir ağrı saplanıveriyor...
  • bana bu yaştan sonra monarşiyi övdürüp kendimi celal şengör gibi hissetmeme neden olacak hareket. vallahi gözlerim yaşardı.

not: özellikle kendisini 'premses' gören kezolarımızın örnek almasını tavsiye ediyorum. bakın, sizin gibi "prenses olmak için prensle evlenmeme gerek yok, babam zaten kral ;))" diyemiyor belki ama hasbelkader prenses olmuş işte bu kızcağız da.
  • zarafet ve asaletin; üç yüz bin çeşit kıyafet ve ayakkabıda olmadığını, eskilerle de asil olunabileceğini göstermiş hadisedir. kızlarımızın amerikalı kof ünlülerin değil de gerçek bir prensesin anlayışını örnek alması gerektiğini yüzümüze çarpmıştır.
  • tipik bir oğlak burcu kadını olması sebebiyle oldukça! tutumludur.