şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: itibardan tasarruf olmaz)

  az gelişmiş ingiltere düşesinin halt etmesidir. 100-120 sterlin yani 5-600 liralık (onların refah düzeyindeki etkisi bizdeki 100 lira gibi diyelim) botu on sene giymek de ne demekmiş? 5 yaşındaki, tank gibi üretilmiş s serisi mercedes makam aracını tamirci tamirci gezmemek için değiştirtmeli, binlerce poundluk hermes çantalarla gezmeli, 1000 odalı sarayda oturuyor olmalı ve kilosu 5000 liralık beyaz çay filan içmeliydi ülkesinin itibarı için.
 • aynı botu 8 sene kullananları gömen prenses sözlük kızlarını görelim bakalım. hakiki öz cambridge düşesi kate middleton aynı botu 10 sene giymiş, giymeye de devam ediyor. prenses olunca gucciler, valentinolar, versace'ler havada uçuşmuyor yani. fotolara bakınca kademeli eskimesini görebilirsiniz. bizim prensesimiz emine erdoğan şu an ne düşünüyor acaba? hakir mi görüyor takdir mi ediyor?

  http://www.milliyet.com.tr/…r-ayni-cizmeyi-giyiyor/
 • kadından mutevazilik, asalet akıyo. bu sonradan olmuyor doğuştan gelen bir özellik. bizim sacları sarı boyalı, yuzunde bir ton boya, bir çoraba 5000 vereni mi ararsın, bir çantaya 200.000 vereni mi? ne bulduysa takıp takıştıranı mı? sonra bizim erkekler niye yabancı kadın istiyo?
  nerde bir hırka bir lokma. ne kadınında ne erkeğinde! doymuyoruz vesselam.

  debe editi: yehuuu! ilk kez bir entrym çok favorilenmiş. hep ezik ezik bakardım debe editi yapanlara, darısı başınıza güzelmiş be ya!
  bu arada güzel bir iş yapalım;
  (bkz: aras bebek için bir kitapta sen al)
  #74589087

  (bkz: tacize uğrayıp kalp krizi geçiren 9 yaşında çocuk)#64305997 #yagmuriçinadalet

  (bkz: 4 yaşında yeğenine tecavüzle tehdit edilmek)
 • ne var bunda diye sordurandır.

  mesela cumhurbaşkanımızın 30 yıl önce sadece 1 yüzüğü vardı, hala 1 yüzüğü var, yıllardır aynı yüzüğü kullanıyor, işte tutumluluk budur.

  ayrıca o yüzükten başka da serveti olmadığı için kendisi hiç haram yememiştir.

  ne demişti? bir gün zengin olursam bilin ki haram yemişimdir, kendi lafı.
 • bana bu yaştan sonra monarşiyi övdürüp kendimi celal şengör gibi hissetmeme neden olacak hareket. vallahi gözlerim yaşardı.

  not: özellikle kendisini 'premses' gören kezolarımızın örnek almasını tavsiye ediyorum. bakın, sizin gibi "prenses olmak için prensle evlenmeme gerek yok, babam zaten kral ;))" diyemiyor belki ama hasbelkader prenses olmuş işte bu kızcağız da.
 • zarafet ve asaletin; üç yüz bin çeşit kıyafet ve ayakkabıda olmadığını, eskilerle de asil olunabileceğini göstermiş hadisedir. kızlarımızın amerikalı kof ünlülerin değil de gerçek bir prensesin anlayışını örnek alması gerektiğini yüzümüze çarpmıştır.
 • çok da haber edilesi bişi değil. almıştır 10 yıl önce giymiştir arada. hala sağlamken neden giymesin. hani tek bir çizmesi olsa da onu 10 yıl boyunca giyse neyse de, 10 yılda kimbilir kaç çeşit ayakkabı bot çizme sahibi olmuştur.... benim de var 11. yılına girecek harley çizmem lakin işte bir kate değiliz.
  bir de takıntılılar var, mesela bir sürü pantolonu olmasına rağmen bir tanesine takılı kalanlar mı dersiniz ya da bir tshirte takıntı kalanlar mı..
 • madem gündemde ebru gündeş var, oradan devam edelim.
  bu da bizim prensesimizin ayakkabı sevdası:
  https://www.vidivodo.com/…abilari-aramizda-kalmasin
 • aynı bot degildir o, aynı bot olsa duramaz...

  eskidikce aynı modelden alip giymesidir...

  gerci nerde eskiyecek, otobus beklerken yagmurda camurda sokakta mı bekliyor...