şükela:  tümü | bugün
  • adı üstünde kezban. halis muhlis türk kezbanı hem de. kendi bel kalınlığı ile kate upton'un bel kalınlığını karşılaştırır ama unuttuğu bir şey vardır, kate upton kendisinden en az 20 cm uzundur. bu kezban apartman topuk bile giyse plaj terliği ile gezinen kate upton'un boyuna ulaşamaz. pipili kezbanların kate upton eleştirilerini beğenerek okur. böyle de gerzektir.
  • kendisi bir kadını beğendiğinde diğer insanların da beğenmesi gerektiğini düşünecek kadar göreceli kavramlardan habersiz,dar görüşlü insanların "kezban" yakıştırmasına ve hakaretlerine maruz kalmış kızdır.

not:kate upton'ı beğeniyorum.
  • bunların ortak bir özelliği daha var. ağızlarında sakız gibi belirlemişler "beli kalın ama" diye. bunu okuduğumuz an kalın bele sahip olduğunu düşünüyoruz. kate upton'un vücut ölçülerine baktığımızda ise karşımıza çıkan sonuç farklı. o da ne ! bu kızımızın bel çevresi 63 cm. yani beli kalın değil. gidin istediğiniz ajansın verilerine bakın karşınıza 63 cm çıkacak beli. belinin kalın olduğunu söylemek insafsızca bir hareket.

bu arada 1.70 boy ile sokaktakilere tepeden baktığını iddia eden türk kezbanları var. onlara da dokunmuyor, selenlerle oynamaları için odalarına gönderiyoruz. mucks <3
  • sadece şu fotoyu görmüş biri olabilir ;

http://i670.photobucket.com/…ton-fat-supermodel.jpg

o gıdık ile pek cazibeli de durmuyor haklı.
  • "bir talihsizlik eseri?" olarak kezban adını almış ve bizim için sokaktaki yüzlerce adları bilinmeyen taş gibi hatunlardan biri olabilir.
  • bıyıkları vardır. facebook'ta burcu'nun fotoğraflarının altına burcucum çok güzel çıkmışsın yazan da budur.
  • beğense ne yapacağını bilemiyor olabilir. zira kadınların kadınları ya da erkeklerin erkekleri fiziksel olarak beğenmelerinin çok bir şey ifadeceğini sanmıyorum. beğense ne olur beğenmese ne olur. sadece bu kadın için değil hepsi için geçerli. erkek başka bir gözle bakıyor kadına, kadın başka bir gözle. hayır ben neden bu konuyu ciddiye aldım onu bilmiyorum işte. ölün hepiniz.
  • bir sureden beri sol framede goruyordum ismini. sonunda bugun resimlerine bakma firsatim oldu. tek kelimeyle overrated. "hay ben sizin zevkinize" tarzinda biri. sozlugun standardini dusuruyor, biraz secici olmak lazim.

bir cok sozluk yazarina gore goz zevki daha gelismis kezban'dir.
  • sadece seksi değil aynı zamanda deli gibi tatlı olandır. keşküldür. ne zaman bu kadar doğal ve tatlı olursunuz o zaman tekrar konuşuruz kenks.

ha evet burdan şey edebilirsiniz.
    http://www.youtube.com/watch?v=fcjscbliex4
  • güzel olmanın sadece göğüs uçlarını kapatıp gerisiyle poz verme olmadığını bilen kezbandır.
    ne güzeller var biz hakkını veriyoruz siz kafanızı yormayın. ayrıca hemcinslerime karşı bişey hissetmek zorunda mıyım lan.