şükela:  tümü | bugün
  • kendisine hitaben kurduğum ilk cümle "you're the most beautiful woman in the world" olan kadın.

hayatta hiçbir konuda bu kadar 'hava atmak' istememiştim. hava atıcam şimdi.

bu abide-i zarafeti yakından gördüm ben. tanıştım, konuştum, adımı söyledi. sarıldı bana. sarıldı lan! fotoğrafımız var, rüya zannettiğimde açıp bakıyorum. iki gün oldu, uyanamadım daha.

çok güzel. öyle böyle değil. müthiş güzel.
  • kendisinin rahatlikla grey's'deki en guzel hatun oldugu soylenebilir. cuma sabahlarimin esin kaynagi. (bkz: siirsel entryler) (bkz: oha be kardesim)
  • grey's anatomy semalarında, o iğrenç gözlüklerin üzerinden "çuval da giysem kara gözlük de taksam yirmi kişinin sekizini yaparım" bakışı yok mu, bittim be bittim.

bu kadın çok güzel diyorum, dinletemiyorum.
  • inanilmaz derecede cekici ve seksi buldugum, katherine heigl ile arasinda secim yapmakta zorlandigim aktris.
  • bir kadin olarak sirf gorebilmek icin sacma diziler seyrettigim 'sey'. arkadas bu kadin mi cok guzel bana mi bir haller geliyor? kisa sac, uzun sac, gozluk, birbirinden alakasiz kiyafetler, aglamak, her sey mi yakisir ya? o gozler nedir arkadasim? hakkinda bu kadar az entry olmasina da sasirdim ayrica, erkeklerin zevksiz oldugunun kaniti olsun bu da.
  • 67 doğumlu olup, yaşına göre dünyanın en güzel kadınıdır. ha bir de sempatik.
  • büyük bir tenis fanıdır, indian wells'i kaçırmaz. rafael nadal'a karşı da hafif bir crush durumu var. 2.20'den itibaren görülebilir http://www.youtube.com/watch?v=mrgx-wl6c4k
  • alenen itiraf etmek istiyorum ki ben kıskanıyorum bu kadını, çok güzel ya çok sinir. beğendiğim hiç bi erkek bu kadını görmemeli o derece
  • güzelliği dolayısıyla dizi sırasında sürekli incelemelerime maruz kalan ve bu tahlillerim sonucu tek kaşını yukarı kaldırıp, dudaklarını öne doğru çeyrek ördek gagası ölçüsünde çıkartıp yalamak suretiyle diziyi götürdüğü anlaşılmıştır. söz konusu kaş o kadar sık yukarı kalkıyor ki, tek kaşını tutarlı bir ifade katayım diyerek özellikle daha keskin bir kavisle adığını iddia ediyorum. bahsedilen dudak hareketinin türkiye temsilcisi ise aysun kayacıdır. bu insan o kadar güzeldir ki, atılan bu ve benzeri bokların menzili düşük kalır. kendisine erişemeden yere yapışır ve diziyi seyretmeye devam ederler.