şükela:  tümü | bugün
 • steven spielberg'in bir çok filminin yapımcısı olan yapımcı kişi.

  http://us.imdb.com/name/nm0005086/
 • saf bir başarı öyküsüdür. "cv'sinin önünde; dünyadaki bütün cv'ler, tövbe edip, secdeye kapanır" şeklinde bir yargı öne sürsek, komiklik yapmış olmayız. son 30 yılda ortalığı kasıp kavurmuş, nerdeyse, tüm gişe filmlerinde yapımcı ya da idari yapımcı olarak imzası vardır.

  eşi frank marshall ile steven spielberg'ün amblin entertainment'ının ve kendi şirketleri the kennedy/marshall company'nin kurucu ortaklarındandı. temmuz 2012'de george lucas tarafından, lucasfilm'in eşbaşkanlığına getirildi. ekim sonundaysa şirketin walt disney'e satılmasıyla birlikte lucasfilm'in başkanı oldu.

  star wars'ın önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen 7.filminin yapımcılığını, çekilmesi planlanan; serinin 8-9.filmlerinin ve indiana jones 5'in idari yapımcılığını üstlenmiştir.

  kathy kennedy'nin ekmeğini yiyen kişilerden bazıları:
  (bkz: steven spielberg)
  (bkz: martin scorsese)
  (bkz: clint eastwood)
  (bkz: robert zemeckis)
  (bkz: barry levinson)
  (bkz: peter jackson)
  (bkz: david fincher)
  (bkz: m. night shyamalan)
 • star wars'un başına gelmiş en kötü şeylerden birisi. şu kadının vereceği kararlara göre şekillenen bir star wars var. 7. film ile bir şeyleri zaten bozmuştu kendisi, sağolsun 8. film ile mum dikmiştir star wars'a. kendisi gibi star wars ile alakası olmayan, star wars'un ne anlattığını kavrayamamış birisinin keyfini izliyor oluşumuz üzücü.
 • rian johnson kadar kendisi de sorumlu star wars'un başına gelen şeylerden.

  https://www.youtube.com/watch?v=6jfsysjfbd0
 • phil lord ve christopher miller'ı "vizyonumuza uymuyor" diye solo a star wars story filminden kovmuştu bu ablamız.

  sonra gitti rian johnson'un star wars episode viii the last jedi filmini çekmesine izin verdi işte.

  ilginç bir vizyonu olsa gerek.
 • son social justice wars filminin yapımcısı.
 • star wars'tan elini cekmesi gereken kisi.
  basarisiz bir yapimci degildir.
  cok iyi filmlerde parmagi vardir.
  ama yukselen feminizm modasini star wars'a uygulamaya calisip buyuk hata yapti.
  star wars bir disney animasyonu degil.
  rey gibi bir mary sue'yu bas karakter yapip onun ugruna skywalker destanini cope atamazsin.
  star wars tipki lotr gibi destansi bir seriydi.
  kennedy yuzunden tangled, frozen gibi animasyonlarin yaninda duruyor artik.
 • bir star wars filmine zarar ettirebilen isim. 10 sene önce şunu yazanlara hep beraber gülerdik ancak durum ortada, görüyorsunuz. solo'dan bahsediyorum tabi ki ki ben filmi beğendim. ancak the last jedi faciası ile öyle bir yara attı ki star wars'a, hastanın iyileşebilmesi imkansız gibi bir şey. binanın kolonlarını yok eden bir filme onay veren bir ruh hastası kendisi.

  alsın, bir yerlerine soksun yarattığı evreni.
 • son dedikodulara göre eylül ayında lucasfilm'deki görevini bırakacağı söylenen kişi.
 • star wars evreninin başına gelmiş en kötü faciadır kendisi. sjw mallarını mutlu edeceğim diye her star wars filminin içine hiç de derin hissettirmeyen tek boyutlu ama güçlü imajı yaratmaya çalışan kadın karakterler koymuş, asıl üçlünün yarattığı mirası devirmiştir. filmleri saçma sapan yönetmenlerin çekmesine izin vermiş, star wars adına herkesten çok emeği bulunan mark hamill gibi muhteşem insanların emeklerini bok etmiştir. yahu last jedi çıktıktan sonra her röportajında mark hamill filmin eksiklerini, ne kadar hayal kırıklığına uğradığını anlattı da adamı yine susturdular. luke skywalker asıl üçlemenin hep asıl karakteri oldu ve her zaman anketlerde en sevilen karakter de o olurdu. en kötü durumlarda bile umudu temsil ederdi. lan filmin adı bile a "a new hope", resmen yeni bir umut diyor. sen gidip onu çırağı karanlık tarafa çekilecekmiş gibi duruyor diye çırağını öldürmeye çalışan bir karakter yapıyorsun.
  last jedi zaten kadın karakterlere sahne vereceğiz diye berbat bir film haline geldi. o kadar mantıksızlık o kadar saçmalık o kadar gereksizlik var ki filmde, izlediğimde sadece luke çıkacak diye bekledim. çıkınca da güzel bir sahne yaratacaklar elbette diye düşünüyordum ama luke meğer mekana gelmemiş bile; güç yansıması imiş... yapacağınız işi sikeyim ya.
hesabın var mı? giriş yap