şükela:  tümü | bugün
  • şimdilerde almayın. mevsimi geldi, fiyatlar yükseldi. yazın alın daha ucuz olur. hem vitamini kabuğunda.
  • hiç bir zaman almayın, iki kere kullanıp kenara kaldıracaksınız çünkü.
  • hala aldıysanız ikinci elde satın, fiyatlar yükseldi.
  • gidin en yakın vitaminciden iki bardak için. yok yıkaması yok bilmem nesi boşuna uğraşmayın.
  • alma. ucunda gençlik iksiri olsa her seferinde temizlenmez o zıkkım aletin zıkkım parçası lan bıkacaksın işte iki kere kullandıktan sonra.

not: alacaksın biliyorum. hatta orada burada araştırıp, 'meyvenin sebzenin besin değerini kaybetmemesi için cihazın bilmem kaç watta çalışması lazım o watt da sadece breville'de var' bilgisine ulaşacak, cebin az buçuk genişse 'versek mi o kadar(1000 tl civarı) sağlık söz konusu sonuçta' gibi saçmasapan düşüncelere gark olacaksın.

bak alma bak.

neyse şanslıysan sinbo alırsın bari için acımaz verirsin senin gibi heveslisine gider.
  • gule gule kullanin, boyle eften puften seyler icin de tavsiyeye ihtiyac duymayin.
  • accaip sismanlarsiniz. meyveyi dogrudan yiyin, almayin. aman diyim.
  • almayın, sebebi için ise nickime bakın.
  • alın bence, meyve yemeye üşeniyorsanız alın. sırf o köpüğü bilmem nesi için gidip portakal sıkıyorum ben. temizliğinde de bir şey yok. o portakal suyunu içmeden 5 dakikada hemen bi suya tutun, kurumasın artıklar. posası için de o kaba bir poşet geçirin, direkt onu atın çöpe. hatta çöpe atmayın, saksıda ıvır zıvır varsa dibine atın. gübre olm onlar!

arçelik var bütün elmayı sıkan, parçalamadan atıyorsunuz. elma portakal greyfurt içip sabaha öyle başlıyorum. şaka maka bi halt sanıyorum kendimi, bi enerji geliyor, bi havalara giriyorum sırf bir bardak portakal suyu içtim diye.

alın, kenara atsanız bile alın!
  • para çoksa breville, yoksa bosch, gerisi yalan.