şükela:  tümü | bugün
 • kocasını david beckham'la yatakta bulup da "aranıza beni de alın" dememişse hata yapmış olan kadındır.
 • hep yamuk güler... bi vuriim de düzelsin dedirtir.
 • tom cruise'dan boşanma nedenini, yıllar kendisini yaşlandırırken, kocasının kadim bir vampir gibi yıllandıkça güzelleşmesine bağlıyorum. yerinde olsam kızım suri cruise ile an itibariyle yaşıt gibi görünen bi adamı ben de boşarım.

  ayrıca kocasının, adonis'in yeni temsili david beckham ile ilişki yaşama ihtimalini de, kendisiyle olan ilişkisinden daha seksi buluyorum. tom cruise'un star ışığıyla kıyaslandığında, kadın karamürsel sepeti gibi gezen umutsuz ev hanımı gibi duruyordu. bunda yetenek ve güzellik abidesi porselen bebek nicole kidman'dan sonraki kadın olma talihsizliği de var tabii. allah haklarında hayırlısını nasip etsin, ne diyelim.

  şu entryi yazarken içime anlık bir balkon teyzesi kaçmış oldu, bana nesi, ne bok yerlerse yesinler diyerek kendim gibi bitireyim bari.
 • boşandığı eski eşinin adı -gerçek olmadığı aşikar olsa da- hemcinslerimin içini ferahlatan bir dedikoduya karışmış cins-i latif. bak mesela keanu reeves'e eşcinsel dediklerinde de benim içimi neşe kaplıyor. ricky martin kendi açıkladı da şenlikler düzenlendi. en nihayetinde fazla yakışıklıysa vardır bir meyli der geçeriz, işimize gelir.

  yanlış anlaşılmasın kendilerinden bir beklentimiz olduğundan değil ama tom cruise örneğinden gidersek bu arkadas ben sümüklü bir veletken top gun takılıp ortalığı yıkıyordu benim kafamda saç kalmadı hala hatun kısmının agzının suyunu akıtıyor. tamam bende de patateslik var ama olmaz olsun böyle genetik. ikimizde de 46 kromozom yok mu kardeşim. ayrıca ben olsam haberi şöyle bir başlıkla sunardım daha az ciddi olmazdı ;

  (bkz: tom david'i, david tom'u sonra ikisi brad'i)
 • saçlarından tutup kafasını duvardan duvara vurasım var, hayır dizilerde filmlerde milyon tane güzel hatun varken karşıma geçip "aa hayır hayır katie holmes çok şekeear çok güzeeal" diyenleri de anlamıyorum tekme tokat girişesim geliyo..
  (bkz: bak yine sinirlendim)
 • dawson's creek'teki dünkü bok olan katie holmes'un tom cruise'u nasıl elde ettiğinden daha muamma bişi varsa o da tom cruise'un nicole kidman gibi birini bırakıp nasıl katie holmes'a vardığıdır..
 • derler ki gulusu amerika'da liselerde geometri dersinde dar acilari anlatmak icin kullanilir..
 • türk kezbanlarını birer birer ortaya çıkaran, angelina jolie'den sonra ikinci kadın.

  kadının asli amacını, erkeğimi nasıl elimde tutmalıyım sanan kadıncıkların bilmesi gereken en önemli şey, yok öyle bi'şey.

  angelina jolie ile ilgili de böyle haberler çıkıyor arada, bundan daha içler acısı olan yapılan yorumlar;

  "ee yaparsan 15 tane çocuk, adam aldatır da, terkeder de, kendi kaşındı" minvalinde gerçekten acınası kadın zihniyetinin saçmalıklarıdır. angelina evde saç baş birbirine girmiş, koca yolu gözleyen, çamaşırdan, bulaşıktan, çocukla uğraşmaktan bitap düşmüş kadın ya, bizim kezbanlar da seviniyor.

  katie holmes için de geçerli bunlar, "hiç kendine bakmadı". tom'a suç yok, kadın kadınlıktan çıkmış bir kere... bak sen.

  bu kadınlar genelde annelerinin kopyası olup, teyzelerle yapılan günlerde milletin özel hayatını çekiştirip, kocasını elinde tutmaya çalışan küçük kadıncıklardır.

  ay bazen bu kadar çok sevdiğim kadınlardan bile nefret eder hale geliyorum.
 • ne kadar kötü giyindiği hakkında en ufak bi fikri olduğunu sanmıyorum..
  dünyanın en pahalı markalarının en çirkin modelleri bu kadının üstünde.
  abla allasen bi aynaya bak yaa.. o atom karınca kocanı da kaçıracan bak erkek bu kayar gözü, diyim sana.