• 2012 londra olimpiyatları'nda amerika birleşik devletleri'ni temsil edecek en genç sporcu. yüzme dalında madalya kovalayacak olan kadın sporcunun yaşı 15.
  • şu anda 800 m serbestte ilk 400 metreyi dünya rekorunun 1.5 saniye önünde geçti. neyle besliyorlar bu çocukları bre.
  • 2012 londra olimpiyatlarında tüm bebeler altın madalyaları toplamıştı bir tek bu kızcağız kalmıştı. 3 gündür ağlıyormuş ben neden henüz bir altın alamadım diye derken 800m kadınlar serbestte altınına kavuştu. derecesi 8.14.63. dünya rekoru kırmasına ramak kalmıştı ama kısmet
  • kadınlar 800 metre serbestte olimpiyat şampiyonu olan yüzücü. çok az farkla dünya rekorunu kaçırdı. tüm zamanların en iyi 2. derecesini yaptı.
  • 15 yaşında, 800 metre serbestte dünya rekortmenine 6 saniye fark attı. heyecandan yüzmeyi unutmadı. 15 yaşında.
  • 15 yasinda bu karizmayi yaparsan 18 e girdiginde medya ve toplum senin canina okur..
    tanim: pardon türk degil amerikali genc yuzucu
  • (bkz: deniz kızı)
  • 15 yaşında. 800 metre serbestte dünya rekoru kırıyordu az daha. şimdi ye shiwen'e sardıran o yavşağa soruyorum: bu ne o zaman göt?!
  • 15 yaşında, tekstil mayoyla, dünya rekoru kırmasına ramak kalmış yüzücü. inanılır gibi değil. (bkz: oha)
  • rakipleri keşke biraz zorlayabilseydi de altının yanında dünya rekorunun da canına okusaydı dediğim süper genç yüzücü.
hesabın var mı? giriş yap