şükela:  tümü | bugün
  • 1991 yılında oktay akdemir 'i öldüren taraftardır.

ayrıca taksim'de iki leeds united taraftarını öldürende bunlardır. katildir.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

şimdi oku burayı:
    ulan mal oğlu mallar, bu resmi koyarak ırkçı beşiktaş taraftarı diyorsun , bu kadar ama bu kadar malsın ama bunu yazmadan önce bir düşün lan azıcık düşün beynin varsa tabi,

sen bir tane maymun taklidi yapan gerizekalı yüzünden beşiktaş taraftarı ırkçıdır diyorsan, ben aynı senin yaptığın gibi gerizekalıca bir örnek vererek bir grup katil şerefsizi üstünde gs forması vardı diye böyle başlık açar sizde katilsiniz derim.

anladınızmı gerizekalılar sizin dilinizden anlatmak için anca böyle bir başlık açmak gerekiyor.

zö edit:
    aynı gerizekalılar tarafından ışık hızıyla z.ö. gönderildi. işte anca bu kadar beyniniz var sizin.

lütfen aklı başında galatasaraylı arkadaşlarım bu başlıktan alınmasınlar, bu başlığın onlarla bir alakası yok.

(bkz: #33836316)
  • kiskancliktan olenleride sayarsak, 25 milyon ezigin katilidir.

optum bye.
  • ırkçı beşiktaş taraftarı gibi bu da tamamen gerizekalıca bir söylemdir.

bu başlığın amacı , bir tane maymun taklidi yapan gerizekalının resmini linkleyip , beşiktaş taraftarı ırkçıdır diyen gerizekalılara, onların dilinde ne kadar gerizekalı olduklarını göstermektir. işık hızıyla z.ö. giderek bunu başarmıştır.

bir kaç tane kendini bilmez katil ruhlu şerefsizin yaptıkları galatasaray taraftarını bağlamadığı gibi , bir tane maymun taklidi yapan gerizekalı beşiktaş taraftarını bağlamaz.
  • taraftarlığımdan utandım. hangi taraf olduğu da önemli değil.
    bunu yapanın da bu ortamı bu hale getirenin de allah belasını versin.
  • aralarında 19 yaşında çocuğa 5 kişi çullanıp kalpten bıçaklayan orospu çocuklarının bulunduğu kitle.
  • burak yıldırım'a rabbim rahmet eylesin lakin kriminal bir mevzudan genelleme yapmak, ağız dolusu sövmek neyi, nasıl çözer belli değil.

nedense bu taraftarı katil olarak suçlayan grupbun logolarında bilgiğin kılıç kalkan var. hz. isa'nın dediği gibi logo meselesinden, kill for you'dan hareketle ilk taşı günahsız olanınız atsın. galatasaray şampiyon olduğundan kelli çemkiren ve aynı metni 40 yere yazanlar bir zahmet inlerine dönsün.
  • her takım taraftarı arasında böyle kana susamış gözü dönmüşler vardır.
    sırf rakip takımın formasını giydi diye adam öldürürler, linç ederler, yol keserler. kendilerini de en büyük galatasaraylı/ fenerbahçeli/ beşiktaşlı sanırlar. koca bir kitle hakkında da böyle başlıklar açılmasına sebeb olurlar.
    katil katildir, takımı olmaz.
    bugün bıçakladıkları gencin evde bekleyen annesi, babası karşılarına geçse, neden? dese bunların yüzü bile kızarmaz.
    döl israfı orospu çocukları.
  • her sene düzenli olarak mecidieköy ve diğer metrobüs duraklarında taşla bıçakla söğütlüçeşmeden gelen fenerbahçe taraftarlarına pusu kurarlar.

ne yazıkki polis buralara ekip gönderip götlerine jopları sokmaz bu katil orospuçocuklarının
  • u15 fenerbahçe galatasaray maçında 13- 14 yaşındaki fenerbahçeli çocukları tekme tokat döven orospu çocuklarını barındıran taraftarlardır aynı zamanda
  • "ilk önce beşiktaşlı mühendis oktay bugünde 19 yaşındaki fenerbahçeli burak yıldırım. ikisinin ortak kaderi kahpeler tarafından kahpece bıçaklanarak öldürülmek. bu kahpeliğin rengi hepinizin bildiği üzere sarı kırmızı!!!" ana sayfamda gördügüm, fanatik fenerbahceli bir arkadasiminin yazdigi bu iletiyle sok gecirdim. nasil olurda sapkin bir kac kisinin isledigi cinayet bu kadar büyük bir genele mal edilir, hangi aklin ürünü bu anlayamiyorum.