şükela:  tümü | bugün
  • yol acik oldugu halde, yolcu toplayacagim diye saatte 10 km hizla ilerleyen minibuste yolculuk ederken gecen anlardan bir an olabilir bu an.

"cinnet getiren yolcu minibus soforunu katletti!"
  • sürekli dıt dıt dıt şeklinde korna çalan minübüsçüler.
    "durakta bekleyen vatandas pompalı tüfekle dehşet saçtı"
  • trafikte büyük bir hata yapıp neredyse kötü bir kazaya sebep olacak olan sürücünün sanki hatayı sen yapmışsın gibi karşına geçip bağıra çağıra küfürler savurması durumunda kokusu hissedilen anlardır.
  • daha önce cinayet olaylarına şaşkınlıkla bakarken katil olmakla katil olmamak arasında ince bir çizgi olduğunun fark edildiği anlardır.
  • malum partinin yeniden "bir şekilde" seçimi kazanıp, masum insanlara zarar vermeye devam etmesi.
  • hal hatir sormak icin aradigin birinin sana "sen beni kontrol mu ediyorsun" $eklinde cemkirmeye ba$lamasi...

bir gün 3.sayfa'da adim gececek ya du bakalim
  • bazen akşam trafiğinde bir falling down ambiyansı kaplıyor kafamı. akşam işten çıkmışsın, yaklaşık kırk beş dakikadır evine ulaşmaya çalışıyorsun. beynin haşlama kıvamına gelmiş, tüm benliğini bir psikopat sakinliği sarmış. işte o an şöyle arabanın üstüne çıkıp elimde makineli tüfek, bazuka artık allah ne verdiyse taramak istiyorum etrafı izninizle.
  • otobüste yer olmadığı halde ısrarla yolcu alınan anlar olabiliyor. dayamayın lan.