şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadıköy'den gitmesi gereken kitle, bahariye'de yürüyenlerin önünü kesip broşür dağıtan bağcılar tipli insanlar.. ha sen de gelme kadıköy'e. otobüste dövülen çocukları izlerken hiç mi içiniz cız etmedi, bunu yapan polisin şerefinden, onurundan kim bahsedebilir. paranın, akp'nin köpeği olmuş memurlara da yazıklar olsun. insanlığınızı çıkarlarınız için görmezden gelmeyin...

  kimse kandırılmadı, herkes artık nefret etti hükumet partisinden ve ülkenin yolsuzluklar, adaletsizliklerle dolu halinden. başörtü'nün diplomalardan, eğitimlerden daha geçerli bir cv parçası olduğu sektörde bana kimse adaletten bahsetmesin. sizi kurtuluş savaşından sonra katletmeyen vicdanın, hümanizmin ceremesini çekiyoruz. saraya yanlısı aç köpekler.

  o çocuklara "terörist" diyen ve "o yaşta çocukların siyasette ne işi var, provakasyon bunlar" diyenler, anlayın artık 7'den 70'e bıktık sizden. 18 yaşında ergeni milletvekili gösterip, bununla hava atan partinin köpekler, o çocukların eyleminden neden rahatsız oluyor bu anayasal hak değil mi ?!
 • hükümet karşıtlığı uğruna devlet düşmanlığı yapan vatan hainlerine söylenmesi gereken cümle.

  o kadar mide bulandırıcı ve alçaksınız ki, iktidar sizin yanınızda pir u pak kalır. gerizekalı solcu ergenler ve kronik muhalifler dışında kimse pkk stepnesi olmanızı ciddiye almıyor. neyse ki ülke ekşi sözlük'teki cihangir solcularından ibaret değil. türklüğe ağız dolusu küfür eden, "mustafa kemal'in piçleri" diyen omurgasızlardansa mhp güdümlü iktidarı tercih edecektir bu halk.

  kendine atatürkçü diyen selocular da eseriyle gurur duysun. atatürk mezarından kalksa ilk size, sonra da dinci beyinsizlere haddini bildirirdi.
 • solcuların olduğu yerde bu sloganı atamazsın sebahattin.

  solculara göre katil devlettir, pkk masumdur. solcuların olduğu her yerde pkk da olur. bütün marjinal sol grupları pkk parlamentoya taşıyacak, hdp çatısı altında altına koltuk verecektir. karışılığında da türk solu kandil'den yönetilecektir.

  devlet ne veriyor solculara? cop, hapis... herkes çıkarına gider.