şükela:  tümü | bugün
  • massaka, ceza, killa hakan, gekko dörtlüsünün yaptığı katliam parçasının devamıdır. güncel türkçe rap piyasasında toplanmış en iyi ekibe sahip sanırım bu şarkı.

isimler şöyle: massaka, yener çevik, sansar salvo, anıl piyancı, contra, monstar, gekko, defkhan, velet.

link
  • iki parçada da ortak tek isim gekko g. killa hakan üstad da olsa tadından yenmezdi. piyasadaki çömez populerleri duymaktan bıktığım bir zamanda ilaç gibi geldi.
  • katliam 2 > sıfır sıkıntı
  • sansar salvo'nun diğerlerine yine büyük fark attığı güzel şarkı. massaka sen de seviliyorsun canım

'1, 5, 5 çabuk koş ara' yow yowww
  • mükemmel bir şarkı olmuş.yeni fark ettim ve tekrara alıp dinliyorum.kim daha iyi olmuş yorumunu yapamıyorum hepsi birbirinden güzel söylemiş.devamını bekliyoruz.
  • güzel bir şarkı olmuş,ekip bence çok sağlam olmuş kötü söyleyen yok ama en çok veletin söylediği kısmı beğendim eğlenceli iş çıkarmış.
  • massaka'nın baya güzel bir ekip toplayıp gayet de güzel bir klip çektiği şarkı. kenarda açılmış çalıyordu öyle ritmi de beğendim. ama asıl ilgimi çektiği an "götünüz varsa gel bizi durdur" bölümüdür. orda bi takıldım öyle kaldım. sağlam parçadır. dinleyin efem.