şükela:  tümü | bugün
  • sevgili yazar arkadaşlar bir arkadaşımın ricası "kubilay kılınç" üzerine bu entry'i giriyorum.

"katyusha masly kendisi geçen hafta kan kanseri hastalığına yakalandı.
    okuduğu üniversite ukrayna zaporijya ulusal üniversitesi; akut lösemi hastalığına yakalanmış 2 öğrenci için kampanya başlattı. yani üniversitenin bir kampanyası. sahte bir kampanya değil.
    bende türkiye ve dünyada para toplamalarına destek oluyorum."

yazar arkadaşlar, maddi destek veya manevi destek için kampanyanın duyurulması için sizden yardım bekliyoruz

kampanya videosu: link

kampanya websitesi: link

kampanya hakkında şüpheleriniz varsa kampanya websitesinden bilgi alabilir veya benimle iletişim kurabilirsiniz. kubilay kılınç 0545 290 31 51

bağış yapabilmek için:

kredi kartı ile bağış yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız:
    link

havale/eft ile bağış yapabilmek için

garanti bankası - kubilay kılınç

ıban - tr88 0006 2000 5990 0006 6813 82

şube kodu : 599
    hesap no: 6681382

türkiye dışından bağış yapmak isteyenler için - indiegogo | generosity sayfası
    link

ilginize şimdiden teşekkürler.
  • yıllar önce aynı yaşlardayken bir doktor hatası nedeniyle aynı hastalık şüphesiyle incelenip temiz çıkmış biri olarak katyuşa'nın hissettiklerini anladığım ve desteklediğim kampanyadır. umarım bir an önce tedavi olur.

aslında tüm bu hastalıkların tedavisini devletler kayıtsız şartsız üstlenmelidir. devletin varlık sebebi halkının sağlığını korumak değilse olmaz olsun köprüler, tüneller, santraller.
  • neden hiçbir hükümet kanserin sebeplerini ortadan kaldırmaya çalışmaz anlamıyorum. nedir kanserin en büyük sebebi? şeker değilmi? şeker olmazsa kanser beslenemez öyle değilmi? aynen öyle. ama laizzes faires yani bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler