şükela:  tümü | bugün soru sor
  • merve kavakçı
    ravza kavakçı
    mariam kavakçı

darısı diğerlerinin başınadır.
  • fatma betul kaya ile yarisir.

akp nin sonunu getirecek iki isim;
    - merve kavakci
    - fatma betul kaya

akp nin tabani alttan alttan bu tarz atamalara ve kadem e saydiriyor.
    ikisi bu islerde basi cekiyor.

bu arada diger kiz fatma gulham abushanab da danismanmis. suan merve kavakci 1-0 önde
  • türkiye'nin gelmiş geçmiş en eğitimli, en eşi bulunmaz ve vasıflı ailesi olan kavakçı ailesinin olağan istihdamıdır! bazı haddini bilmez, hazımsızlar tarafından konu edilmiştir. ayıp ayıp, merve kavakçı, ravza kavakçı, mariam kavakçı ve ismini bilmediğimiz nice kavakçılar tüm bu eşsiz yetenekleri ve yetkinlikleri ile bulundukları makamı haketmektedirler. yoksa hiç soy isimlerinin kavakçı olması ile alakalı olabilir mi bu atamalar? yapmayın lütfen. mesela mariam kavakçı, 29 yaşında o dolu dolu cv'si, muhteşem akademik background'u ve 29 yıllık adeta tecrübe abidesi yaşamı ile cumhurbaşkanı danışmanı olmayı sonuna kadar haketmektedir. tabi yerseniz...
  • nasıl bir vefa borcu ödeniyor bu aileye anlamış değilim.
    yok lan biliyorum ironi yaptım.
  • keşke okusanız..

"artık açıkça sormalıyız: kimileri türbanını gözümüzü örtmek için mi kullanıyor?
    ne yazık, merve kavakçı meselesinde sürekli örtüyü tartışmaktan altındakini göremiyoruz.
    .
    .
    özetle, türban hepimizin gözüne perde oluyor da günlerdir “merve kavakçı’nın akrabaları” diye tartışıyoruz. yanlış söylüyoruz. doğrusu “yusuf ziya kavakçı’nın kızları ve torunları” olacak. ya da "ılımlı islamcılığın türkiye’deki çocukları"
    barış terkoğlu
    köşe yazısı
  • bunun türbanla alakası yok, bunu yandaşlıkla alakası var.
    merve kabakçı ve ailesi türbanlı olsaydı ama yandaş olmasaydı onlara yine bu kadrolar verilecek miydi?
    türbansız olup ama yandaş olan kişilere kadro verilmiyor mu?
    mesele yandaşlık meselesi kardeş, mesele yalama meselesi.

bu arada ziya kabakçı yeni hocamız olacak o yüzden lütfen adını ağzınıza alırken besmele çekiniz.
  • bunun yandaşlıkla yada türbanla alakası yok maalesef . konyada , sivasta yada yozgatta türbanlı kjızcağız mı yoktu ki hem erbakanın hem muhteremin kıymetlisi amerikadan gelen , amerikan vatandaşı , amerikayı korumaya yemin etmiş kavakçı sülalesi . bu sülalenin kıymeti amerikadan gelmiş olması .
    şu sözleri unutmayın . 28 şubat olunca kocişimle kanadaya iltica ettik . ablam merve kanada hükümetini arayınca derhal vize ve oturma izni verdiler .
    şu dünyada sevenimiz yok yeminle . ne amerika seviyo , ne israil seviyo , ne de muhterem seviyo
  • ortada yasak aşk yada kaset olayı olabilir dikkat ediyorum atananlara bakıyorum geneli bayan.
  • bu bizim gördüğümüz. daha çoluk çocuk, kuzen, eş dost, akraba kim bilir nerelerde.

imla.