• ortadoğululuk ruhunu iliklerine dek yaşayan kız.
    dikkat edin ortadoğu coğrafyasında her unsur biraz höy höylüdür ve yüksek perdeden cereyan eder.
  • var böyle bir arkadaşım. hiç öyle maço erkek sevdalısı bir tip de değil. ancak kız tartışmayı, tutkuyu iliklerine kadar hissetmek olarak yorumluyor, ilginç. kendini ifade etme ve haklılığını onaylatma çabası ilk çıkış noktası olsa da, onaylanınca da rahatlamıyor. off bu adam niye haklısın diyip susuyor diye dertleniyor. ben çok uğraştım bu psikolojiyi çözemedim. en son çıldırdığı bir vakit çocuk kendine gelsin diye bir tokat atmış, ben bunu duyunca ayılıp bayıldım, o ise yok ya ihtiyacım vardı en azından bir tepki verdi rahatladım dedi.

işte kimisi insan ilişkilerinde huzur isterken, kimisi de böyle. hepsine ihtiraslı tartışmalar diliyorum.
  • kavgayı aşk sanan birçok kişi var ve kadınlar kavgayı kendisinin üste çıkma eylemi olarak görüyorlar. kavga sonunda erkeğin bıkıp özür dilemesi onları tatmin ediyor.
  • teoman'ın mektup şarkısında geçen "aşk bu, savaş bu" sözlerini fazla ciddiye alan kızdır.
    aşk sevdiğinle savaşmak değil, sevdiğin için savaşmak olmalıdır.
  • bunların bir de cinsel ilişki yaşamadan hissedemeyenleri var ki sormayın gitsin.
  • maalesef var böyle tipler.

tanım: çevresinden gördüğünü kendisinde bulamayınca eksik hisseden, yeterince olgunlaşmamış insandır.
hesabın var mı? giriş yap