• bir lisanslı dövüş sporcusuysan ve mesleğinde ilerlemek istiyorsan kavga etmekten pekala korkarsın
  • genel geçer algıyı yıkın artık adam kavga etmek istemiyorsa etmez ayrıca kavga etmekten çekinmek aşağılayıcı, küçük düşürücü veya ayıp bir şey mi? ne saçma salak başlıklar açıyonguz.
  • kavga çoluk çocuk işidir. çok büyük bi probleminiz varsa polisi arayın.
  • kesinlikle benimdir.

yaşım 27 ve ettiğim kavga sayısı 1'dir. o da orta okulda iken flüt yüzünden çıkmış kavgadır. neticesini hatırlamıyorum, hatırlamadığım için dayak yemişimdir herhalde.

medeni insan olmaya çalışırım, karşıdan da aynı medeniyeti beklerim. konuşalım, orta nokta elbette vardır. he konuşmanin yetmediği noktada bir bilir kişi (polis, bekçi gibi) hakemliğinde tartışalım her ne sorun ise.

sonuç olarak, kavgasiz 27 yıl yaşadım. bir 50 yıl daha yaşarsam, benden iyisi yoktur.
  • gidin kavga edin de biraz erkeklik, adamlık sergileyin bağnaz oğlu bağnazlar sizi. gidin kavga edin de kadınınız etkilensin "vaaauuv bu ne yaman bir erkek beni nasıl da koruyor adam adam" desin, gidin kavga edin de diğer erkekler geçtiğiniz sokaklarda önlerini ilikleyip size saygı duysunlar, çocuğunuz sizi örnek alsın o da okuldaki arkadaşlarına zehir etsin dünyayı. nasıl ama? aynı babası değil mi? erkek erkek, yürüyen testosteron, 1 km öteden fark edilen doğal seçilim, evrimin öncüsü. çünkü siz kavga ediyorsunuz ve herkesten bir adım öndesiniz. peki kavga etmeyenler? aqdumun fetöcüleri, vatan haini pezevenkler. bu adamlar yukarıdaki yazarın da değindiği gibi kesin kapalı kapılar ardında eşlerine, çocuklarına işkence yapıyorlardır. eee erkek kavgası yapamayanlar ailesine bela olur. ama bizden kaçmaz, sikerleeeeer, sizi bulup kökünüzü kurutacağız. biz adamız adam, erkeğiz. erkek. adam. delikanlı. güçlü, adam, adamın dibi, reis, kral, bunlar yetmiyor yeni ünvanlar verin lan bize!!!!
  • bi kavgada en yavşakça tavır, kendi bileğine, gücüne güvenmeyip direkt silahla dalmaktır. sopayla kavgaya girmek, bıçak çekmek vs. tam bir puşt seperatörüdür bu tarz davranışlar. sopaya sarılana dalın ama bıçak veya tabanca göze alıncak riskler değil. ama sopayle gelene direkt tekmeyle giriş zaten muhtemelen güçsüz biridir sopaya sarıldığı için ve üstüne gidince şaşırır ve korkar.
  • öngörülü erkektir. dövse bela, dövülse bela.
    bir de provoke etmek için "korkan" yazmış. neyin peşindesiniz bre mnevltları.
  • sonunu düşünen kahraman olamaz, olamaz da bu kafayla bağırsaklarını eline verirler, anüsünü ararsın, söylemedi deme.
  • kaybedecek şeyleri olan erkektir. bir de firdevs hanım'ın şu sözü kulağında yankılanıyordur: lafın altında kalmayacağım derken, dünyan başına yıkılmasın.

beladan kaçarak yaşamak en güzeli. ha gerçekten canımı tehlikeye sokacak bir tehditle karşılaşırsam o zaman allah ne verdiyse dalarım sonunu düşünmeden ama yok yol vermedin, yok yanlış park ettin, yok omuz attın, yok küfür ettin diye kavga edilmez edilirse de sonu iyi bitmez. bu ülkede kavgasız gürültüsüz yaşamak çok zor biliyorum ama denemek lazım.
  • işte bu yüzden akıllı mantıklı insanlar bu ülkede yaşamak istemiyor. zorbalığın kutsandığı topraklarda akıllı adam ya delirir ya da kaçar gider buralardan ötesi var mı? gerektiğinde kavgaymış. sanki mö 200 yılında yaşıyor adam olacak iş değil.
hesabın var mı? giriş yap