şükela:  tümü | bugün
 • pısırık erkektir.. bunlar genelde erkek kavgasından kaçarlar ama kadına, çocuğa, hayvanlara karşı güç gösterisi yaparlar evet kavga etmekten korkan erkeklerin çoğu böyledir.
 • geçen ay küfür ettiği için kavga ettiği adam tarafından 30 yaşında biri vuruldu, geride ne kaldı acılı bir eş ve çocuk.

  ne olup ne biteceği belli olmuyor, şayet kendi canıma çok değer vermem, ama ilerde böyle bir durumun olması beni daha "pısırık" yapacaktır.

  ölüp gidince arkadakilere bir faydan olmuyor.
 • her gün onlarca insanın namertçe öldürüldüğü bir memlekette delikanlılığın hala kavgadan kaçmamak olarak algılanması da hayatında sopa yememiş, dayağın ne olduğunu ana babasından yediği fiskeler zannedenler yüzünden. biz de kavgadan kaçmayan bütün yiğitler silahlı, sopalı.

  siz siz olun tehlikeden uzak durun.
 • bir lisanslı dövüş sporcusuysan ve mesleğinde ilerlemek istiyorsan kavga etmekten pekala korkarsın
 • eskidendi o icabında beş kişiden salı günü adam gibi tertemiz dayak yiyip perşembe günü uyanmalar.

  şimdi kimde ne var belli değil. itlik uğursuzluk bile ayağa düşmüş. kızılay meydanının ortasında seni vursa 2 sene sonra dışarı çıkar. geride çoluk çocuğu bıraktığınla kalırsın.

  (bkz: 24 yıl ceza alıp 2 senede çıkan adam)
 • kavga çoluk çocuk işidir. çok büyük bi probleminiz varsa polisi arayın.
 • mantıklı hareket eden, tedbirli ve zeki erkektir. sorunları farklı yollarla çözmeye çalışır. baktı ki karşısındaki medeni ve insani davranışlardan anlamıyor, olay mahalinden uzaklaşır.
  çünkü bu kadar ruh hastasının olduğu ortamda, en doğrusu budur.
 • batıda düello doğuda pusu vardır.bunu bilen adam yerli yersiz kavgaya girmez
 • kesinlikle benimdir.

  yaşım 27 ve ettiğim kavga sayısı 1'dir. o da orta okulda iken flüt yüzünden çıkmış kavgadır. neticesini hatırlamıyorum, hatırlamadığım için dayak yemişimdir herhalde.

  medeni insan olmaya çalışırım, karşıdan da aynı medeniyeti beklerim. konuşalım, orta nokta elbette vardır. he konuşmanin yetmediği noktada bir bilir kişi (polis, bekçi gibi) hakemliğinde tartışalım her ne sorun ise.

  sonuç olarak, kavgasiz 27 yıl yaşadım. bir 50 yıl daha yaşarsam, benden iyisi yoktur.
 • gidin kavga edin de biraz erkeklik, adamlık sergileyin bağnaz oğlu bağnazlar sizi. gidin kavga edin de kadınınız etkilensin "vaaauuv bu ne yaman bir erkek beni nasıl da koruyor adam adam" desin, gidin kavga edin de diğer erkekler geçtiğiniz sokaklarda önlerini ilikleyip size saygı duysunlar, çocuğunuz sizi örnek alsın o da okuldaki arkadaşlarına zehir etsin dünyayı. nasıl ama? aynı babası değil mi? erkek erkek, yürüyen testosteron, 1 km öteden fark edilen doğal seçilim, evrimin öncüsü. çünkü siz kavga ediyorsunuz ve herkesten bir adım öndesiniz. peki kavga etmeyenler? aqdumun fetöcüleri, vatan haini pezevenkler. bu adamlar yukarıdaki yazarın da değindiği gibi kesin kapalı kapılar ardında eşlerine, çocuklarına işkence yapıyorlardır. eee erkek kavgası yapamayanlar ailesine bela olur. ama bizden kaçmaz, sikerleeeeer, sizi bulup kökünüzü kurutacağız. biz adamız adam, erkeğiz. erkek. adam. delikanlı. güçlü, adam, adamın dibi, reis, kral, bunlar yetmiyor yeni ünvanlar verin lan bize!!!!