şükela:  tümü | bugün
 • sanırım kadın-erkek, yaşlı-genç, çoluk-çocuk demeden tüm sözlükçüler kavgaya çağırılabilecek sözlükçülerdir... ha bu davete kaçı iştirak eder orasını bilemem..
 • (bkz: paladin)

  ozellikleri: raporlu delidir, pasif agresifdir, kavga esnasinda biraz sakin durur. sonra cinnet gecirdigi an kavgayi bitirecek fatalitylere sahiptir.
  mottosu: tek rakibim alihan
 • "ağabey ben de gelirim!" dediğimdir.

  $ey var ama, ben gelirim, arkadan psikolojik birtakım atraksiyonlar yaratırım. olayım bu. rts'lerde olur ya mınakoyim, arkadan destek veren elemanlar böyle, monk gibi mesela aoe'de, o tadı dü$ün, bi hayal et... hah! o abi. arkadan gazlarım, veririm co$kuyu, pompalarım kendine güveni. fre$. haaa, baktık olmuyor, olmayabilir, insanlık hali, baktık olmuyor, "beyler ayboluyo koskoca adamlarsınız beyler ayboluyo beyler koskoca adamlar beyler aybolması!" derim, araya girermi$ gibi yapıp aslında girmeden, ayırırmı$ gibi yapıp aslında ayırmadan $eyaparım. buna benzer bazı olaylarım da olabilir. olabiliyor. yani.
 • ben. hepinizin yardımına koşarım, iyi dövüşürüm. ama bu aralar elim sakat, iyileşince editlerim, o zaman beni de çağırabilirsiniz. elim sakat olmasa sikertirim adamı ama elim sakat. halısahada oldu.
 • abi mesele kavga değil, ben hareketi seviyorum. nerede hareket orada mithat bereket heh heh heh, amınakoyim :((

  o var yani. yoksa gelmeyelim kavgaya mavgaya. zaten mülayim çocuklarız hepimiz. ben $ahsen son kavgamı bundan 2032131 sene önce, ilkokulda eda etmi$ idim. oğuzhan vardı, dili vardı oğuzhan'ın, böyle "leve leve leve" gibi, am am gibi dı$arıya sarkıyordu o dil. onunla kavga etmi$tim en son. anneli bacılı küfürle$me olayları olmu$tu. o günden sonra soğudum bu i$lerden, ku$ağımı gardıroba kaldırdım, kupalarımı kolileyip balkona yerle$tirdim.

  diyorum ya, maksat hareket, aksiyon, macera bi yerde. sen bana "la hadi, lisede maç yapıyomu$ bebeler, gidek biz de!" desen ben yine geleceğim. geliyorum çünki, çağırıldığı her yere fiti fiti giden adamım ben. olayım o biraz da.
 • kavga edilen kişiyi çenesiyle bitirmesi için spooky, cayk ve 9unkaresi81'i çağırırım. vur-kaç taktiği uygulamak için cost of opportunity'yi, karşıdakinin sinirini bozması için gravelius'u, ortama mülayim bir hava katıp "hey, arkadaşlar yapmayın, değmez" demesi için the 8th endless'ı, kavga da aktif olanları "lan, ben olsam taşaklarına tek basar kafasına çift sayarım" diyerek gaz vermesi için polifonik osuruk'u, olaya felsefik yaklaşması için charm'ı ve koyup oturtmaları için atrin, mor ayva şarapları ve bigboned'u çağırırım. ha bu kadar adam çağırdıktan sonra ben mi ne yaparım? ne yapacam lan kenardan izlerim. bu arada bigboned gelemez lan çok uzakta o, unutmuşum.
 • *(bkz: tyler durden)
 • bütün sözlükçüler. hepsi çağrılabilir.
 • benim de rahatlıkla aralarında bulunabileceğim sözlükçülerdir.çağırırsınız lakin yüksek ihtimalle ben gelmem.hadi oldu da populer bir yazara denk geldim,abi kavga var diye çağırdı,kıramadım;gelirim cipsimle birlikte izlerim kavgayı baktım ki zafer bize yakın son vuruşları ben yaparım yoksa cipsimi yerim dayak yiyen sozlukçuleri izler sıra bana gelmeden yavaş yavaş giderim.ayak bağı olmam ama çağırmaktan çekinmeyin.