şükela:  tümü | bugün
  • babamin once sehzadebasi (simdi kapandi) sonra kadikoy subelerinde uzun yillar ogretmenlik yaptigi dersane.
  • kantinleri discoyu andırırcasına müzik yayını yapan,hocaların suratına üfleye üfleye sigara içilebilen,ayda 1000** tane konu kitabı test kitabı vs. dağıtılan piyasa dersane.
  • sahibinin kızı*, bu nedenle lise 1 den itibaren üniversiteye hazırlık kurslarına gitmiş ve dersane kavramından gark getirmiştir... iyi de bi yer kazandı zaten**
  • izmitte gercekten cok iyi bir kadroyla 2003-2004 egitim sezonunda ders basi yapacak olan kurum .
    etken egitim dershanesi ile birlikte tek gecerim .
  • sahibi karslı olmasından genellikle karsın en iyi öğretmenlerini kadroda toplar.

ancak karslı olmalarına rağmen tüm hocalar istanbul şivesi ile konuşmaktadırlar. karslı oldukları da anlaşılmaz.

hem olsa ne olur ki sonuçta onlarda bu ülkenin insanlarıdır.
  • izmitte zamaninda ted dersanesine gelmi$ olan bir kavramli ogretmen vardi karstakinden gelmisti .adam nasil bir $iveye sahipse siniftaki hic bir ogrenci onun ne konustugunu anlamazdi .laz $ivesi ve dogu $ivelerini ayni anda kullanirdi konu$urken adam icin hatta ogrenciler ¨laz asilli kurt¨ derdi .
  • üniversiteyi kazanmama yardımcı olan biricik dersanem. 2 yıl gittikten sonra kazanmasaydım yuh benden cacık olmaz derdim zaten. bakırköy şubesi kantinin sahibi olan iri kıyım bir şahıs vardır ki. sıkıyorsa bilek güreşi yapın. anında elin üst tarafı masaya değen kişi bilin ki sizsinizdir.
    hocaların ödül dağıtma sendromu vardır, tek bir matematik sorusunu çözdükten sonra, o güzel bayan hocayla yemeğe çıkmıştım. gayet eğlenceliydi. yemekler lezizdi.
  • öğrencilere istedikleri gibi bırakan, ders çalı$maları için zerre kadar baskı yapmayan ama bu piyasayı çok iyi bilen rehber hocalarına sahip dersane.
  • her bölüm için çok kaliteli hocaları barındıran dersane.ancak kantininde 50 cent çalarken çılgın atan tiplerle doludur.asistan hocalardan randevuyla birebir ders alabilmeniz $ukelasıdır.kaldı ki çok fazla dersle ilgilenen öğrencisi olmadığı için genelde bo$turlar.ders almak için günlerce beklemezsiniz.
  • ankara'da da karanfil sokak üzerinde bulunan dershane. ancak sözkonusu dershanenin diğer kavram dershaneleri ile bir alakası yoktur, isim benzerliğidir.