şükela:  tümü | bugün
  • dün bana 1904 entryn var, 1905i bo$ gecme dedi..bo$ gectim, artik ne bicim taraftarsam..

ama 1907. entrymi bo$ gecmiyorum bak..gönül verdigi renkler bana ters olsa da badimdir, candir..en kötü huyu bu olsundur..1907. entrym onun olsundur ^^
  • "kavun karpuz portakal elma işte kaşınızda süper selma!" mottosuyla yola çıkan, çocukluğumuz anılarında alacakaranlık kuşağı etkisi yapmış çizgi filmi hatırlatan meyve isimleri dizilimidir.
  • bişiy anlatmaya çalışıyor bu herif;

son entryleri;

al bakalim bu da benden olsun
    mi
    bulacağını
    git
    icra ediyor
    dön
    in
    kalbi
    cizgici
    istiyormuş
    massey ferguson'un şifresi gibi lan;

(bkz: #39932410)
    (bkz: #39942326)
    (bkz: #39833249)

çözünce çaldır bebeeem
  • haftalardır kan ter içerisinde kaldı adamcağız.
    hikaye şurdan başlıyormuş;
    (bkz: #40186989)

şifre de şu; fandango nikah şahidimiz olsun
    ahahahhahaa
  • 19 yaşında başladığı borç , senet-sepet, kredi ödeme maratonu bugün maaşından yapılan son kesinti ile bitti. bir daha taksitle borçla bir şey alırsa ağzının ortasının tuvalet terliğiyle vursunlar.
  • kendisine "vay kurban, neler ettin öyle" demek istediğim insan. gece vakti tebessüm ettirdi, hislendirdi. bundan böyle takipteyim, dostu düşmanı böyle bilsin. :)
  • su, meyve şekeri, potasyum, lif ve magnezyum birlikteliği.
  • bor'dan başlayıp bakınızlarına rastadığım ama kendi beceriksizliğimden midir nedir bir yere varamadığım, sanırsam yaratıcı suser.
  • değişik bkz path'leriyle bir şeyler anlatmaya çalışan yazar. hikayeyi tamamladığımda editleyeceğim. çok heyecanlı.