• iki senedir ca48 modelini kullandığım ve memnun olduğum, ahşap tuş takımını ve hissiyatını sevdiğim piyano.

apartmanlarda akustik piyano çalmak çılgınlık yapmak gibi bir şey. benim üst komşum yolda kardeşimi görüp “ablan son parçada baya ilerledi” demiş mesela, dijital piyano çalıp sesi çok açmamama rağmen. dolayısıyla komşularla sıfır sorun politikasını benimseyip akustik yerine dijital piyano alacaksanız ama iyi bir tuş hassasiyetine sahip olsun, sesi de koca bir mobilyanın içine kötü bir org yerleştirilmiş gibi çıkmasın, akustiğe yakın olsun istiyorsanız bu markanın ca serisi sizi hiç üzmeyecek, işini gerektiği gibi yapacaktır.
  • en iyi ucuz piyano. ukrayna ve bazı rus piyanolarından bir gömlek üstündür. (bkz: zuhal muzik)
  • yakın zamanlarda cn24 modelini aldığım ve fiyat/performans açısından memnun kaldığım marka. almayı düşünenler veya merak edenler bana ulaşabilirler.
  • başlangıç seviyesi olarak kdp 120 modelini aldığım piyano markası. bu gece kendisine sarılıp uyumak istiyorum, o kadar mutluyum.
  • altı yıldır cn25 modelinden piyanosunu kullandığım marka. alırken de muadillerinden epey yüksekti fiyatı ama iyi bir fiyat performans ürünüydü. zamanın döviz kurunu düşününce yine ortalama gelirli bir vatandaşın birkaç taksitle alabilmesi mümkün idi. çok da içime sindirerek almıştım. hala çok beğenerek kullanıyorum ama şu sıralar teknolojik yetersizlikleri hissedilmeye başladı. kalitesinden, tuşesinden, tonundan son derece memnunum fakat en basitinden bluetooth özelliği olmadığı için kablolu kulaklık kullanmaya zorunlu bırakıyor. bu tip enstrumanlar alınacaksa ömürlük varsayarak alınmalı, şimdilik ottan çöpten bi model alayım da sonra değiştirir segment yükseltirim denmemeli, zira türk lirasıyla bu pek mümkün olmuyor.
    (bkz: piyano alırken dikkat edilecek hususlar)
  • uzun yıllardır cn24 modelini kullandığım piyano üreticisi. hiç bir sıkıntı yaşamadım tuşesini çok beğeniyorum. duyan herkes de sesini beğeniyor. keşke olsa dediğim tek yanı "line" çıkışı. bu da kayıt almak istediğinizde sorun yaratıyor. 2 adet kulaklık çıkışı var ama burdan kayıt aldığınızda çok kaliteli olmuyor malesef.
  • eski walkman'min markasıdır bu ha sahtedir muhtemelen o ayrı. hey gidi günler üstümde pamu tişörtüm ayağımda abibaslarım elimde kawaiim gezer dururdum nevşehir sokaklarında.
  • bir zamanlar aldığım mavi kapaklı discman i ile canıma okumuş firmadır. servisine götürdüğümde yetkili şahışa 'bu böyle sallanınca ya da hafif bir darbe alınca kapanıyor' demem üzerine el darbeleriyle kapanıp kapanmadığı kontrol etmiş, akabinde daha bir bozulmuştur. onu duvara çarparak bu eziyetten onu da kendimi de kurtarmış bulunuyorum.
  • (bkz: kawaii)
  • steinway & sons'ın boston serisini üretir.
hesabın var mı? giriş yap