şükela:  tümü | bugün
  • kawasaki'nin enduro-dual sport sınıfı 250 cc bir motosiklet modelidir.

fiyatını iki aydır her akşam kontrol ederim, 5000 euro'dan hiç düşmedi. "yeter artık bak hala konusuyor, 3000 euro'ya al da git burdan artık", demesini bekliyorum.
    http://www.kawasaki.com.tr/fiyat-listesi.html
  • en azılı rakibi honda crf 250l olup yamaha wr250r'den 2 gömlek aşağı performansı olan motor.

siyah beyaz rengi on numara olmuş ama.
  • 2 hafta önce 15.200 tl den aldığımız motor, 2 haftalık kullanım deneyimlerimi paylaşacak olursam, hem şehir içinde hem hafif arazide rahat kullanımı, kaliteli malzeme ve işçiliğiyle kawasaki klx 250 bir kullanıcı dostu diyebilirim, arazi motosiklet sporlarına ilgi duyanlar için güzel bir başlangıç motosikleti, yüksek sürat yapmaya uygun değil çünkü yüksek sürat için fazla hafif bir motor.
  • 2011 modelini 1 yıl kullanıp sattığım motor. niye sattım, onu da bilmiyorum. pişmanım.. maymun iştahlı olmamdan sanıyorum..

arazide benim gibi orta düzey bir kullanıcıyı fazlasıyla tatmin ediyor. eğer otoyolla işiniz yoksa şehir içi için de çok iyi. hafif, kıvrak ve ivmelenmesi gayet yeterli 90 km/h hızına kadar.

ancak 90 km/h 'den sonra sıkıntı var dostlar.. hem ivmelenmesi oldukça düşüyor, hem de hiç mi hiç güven vermiyor. zaten 110'dan fazlasını görmek düz yolda pek mümkün değil.

selesi yüksek sayılır.. benim boy 192 cm civarı olduğu için sıkıntı yaşamadım. iki ayağımda tabanları tam basmasa da rahat değiyordu. 180 cm altı tecrübesiz kullanıcılar sıkıntı yaşayabilir, özellikle arazide...

yakıt 4 lt/ 100 km civarındaydı... mekanik - elektrik hiç problem yaşamadım ben...

frenleri biraz zayıf geldi bana.. daha önce bmw f 650 gs dakar abs kullandığım
    için belki de böyle hissettim. çok çabuk arka lastik kaymaya başlıyor.

bir kaç defa şehir dışı yola çıkma gafletinde bulundum bununla ve pişman oldum açıkçası.. kamyonlar tırlar bile artık 110'dan aşağı gitmiyor ve sürekli dört koldan tehlikenin içinde kalıyorsunuz. motor yüksek ve hafif de olunca hiç güven vermiyor.

merak ettiğiniz bir konu varsa yeşillendirebilirsiniz.
  • avrupanın emisyon düzenlemesi nedeniyle artık sadece abd pazarında satılabilmektedir. yeni euro emisyonuna uygun olarak üretilip avrupa’da satışına devam edip etmeyeceği halen net değildir.
    abd pazarına günümüze kadar karbüratörlü olarak satılan klx, 2017 son çeyreği itibariyle enjeksiyonlu olarak satılmaya başlanmıştır.