şükela:  tümü | bugün
461 entry daha
 • gideceği takım hakkındaki bahis oranlarında raptors zirveye yerleşmiş durumda şu an.

  lakers, sixers ve celtics önemli parçalarını vermeyeceklerini belirtiyorlar ama raptors böyle bir söylemde bulunmadı. oranların bu şekilde olmasını buna bağlıyorum.

  peki raptors ne verebilir?

  derozan, anunoby, delon wright paketi, spurs’ü ikna edebilir gibi duruyor. neler olacağını göreceğiz

  oranlar için kaynak: https://www.instagram.com/…heet&igshid=7uw5n6ljp48h
 • yıllardır hissetmediğim yoğun duyguların etkisi altındayım. artık her sabah kalktığımda telefonuma bakmanın bir anlamı var. because you know what? cornrows'una kurban olduğum raptors'a geliyor https://twitter.com/…nba/status/1017472673277005825
 • spurs için takasında en şahane opsiyonun raptors olduğu oyuncu.

  hayır, derozan, anunoby, delon wright gibi çöp adamların bir faydası olmaz spurs'e. fakat bu pakete eklenecek 2020'den başlayan 2 lotayra korumasız 1. tur draft hakkı için bile spurs gözü kapalı verir leonard'ı raptors'a.

  sonuçta bu takas gerçekleşirse o draft haklarının ilk 3 sıradan olması kaçınılmaz hale gelecek.
 • raptors bir yıllık kiralama için lotarya draft pickini neden versin? adam ortalama sıcaklığı 30 derece olan la’de oynamak istiyor. ortalama sıcaklığı -30 olan dünya’nın obür ucunda kalmak isteme ihtimali nedir?

  yalnız raptors’a takas olursa cidden komik olur. spurs geçen senenin bütün intikamını almış olur.” la’e gitmek istiyordun ha? şimdi siktir git kuzey kutbuna. bu da plaj şemsiyen, toronto’da bir yerine sokmak için lazım olur,” demiş olurlar.
 • popovich’in derozan’a bir basketbol oyuncusu olarak en az değeri verecek koç olması dışında gayet oluru var takasın. spurs’ün bu saatten sonra değerini alamayacağı belli olmuşken iyi pick’lerle yanaşabileceğini düşünüyorum. raptors da geçen seneki paul george modelini gayet uygulayabilir kawhi’a. toronto’nun kendine has farklı bir kültürü var zaten geriye kalan ligden farklı bir ortam var orada. kawhi’e şehri teslim ederler resmen, mutlu da olabilir belli olmaz. bir de toronto elindeki kadroyu kaç senedir test ediyor kendileri de farkına varmıştır eldeki sistemin tırtlığının. ha kawhi da oradaki şampiyonluk şansının diğer alternatiflere göre az olduğunun yine farkında olup öyle de istemeyebilir takası... iyice ihtimaller arttı bu saatten sonra...
90 entry daha