• malum ortamlara inatla düşmemesine çok şaşırdığım film sinemalara geldiğinde askerde olduğumdan gidememiştim şuan fellik fellik arıyorum ama hiçbir yerde yok bilenler bulanlar yeşillendirsin...
  • benimde aradığım filmdir.
  • aramıyorum.

aramak bir acizliktir.

siz bulunca bana da paslarsınız.
  • sinemada gittiğime pişman olduğum film.
  • bulununca paslanacaklar listesine benim de katıldığım film.
  • ilki kadar olmasa da beğendim ben.
    aradaki yılların özlemi için bile izlenir.
  • malum ortamlara hala düşmedi mi yahu? bulanlar yeşillendirirse sevinirim *
  • malum ortamlara düşmeyecek olandır. yayın haklarını puhu tv aldığından belli bir dönem geçtikten sonra puhu tv dolaşıma sokacaktır.
  • allah'ın cezası puhu tv'nin yayın haklarını almasından dolayı, düşmeyen, düşemeyen filmdir.

derdim malum yollardan izlemek değil, kardeşim amacınız ne? aldıysanız yayın hakkını, niye süründürüyorsun, uzatıyorsun? yayınla da izleyelim. ister ücretsiz ister ücretli. yayınla artık yahu, ne kıymetli malın varmış diyeceğim artık.

dandik de olsa, ilkinden kötü de çıksa bırak da izleyelim artık şu filmi.

hele ki ilk film, vizyonda izledikten taş çatlasın iki üç hafta sonra nisan ayı içinde youtube dahil çatır çatır yayınlanmıştı internette dvd kalitesinde. vizyonda izledikten sonra doyamamış ve izlemeyen bir arkadaşımla nisan 2011'de izlemiştim tekrar .
  • bu kadar uzun vakittir neden piyasaya sürülmediğini gerçekten merak ettiğim filmdir. telif haklarını alan firma yetkililerine hangi platformdan ulaşabileceğimi bilmiyorum ancak eğer sözlüğü takip edip fikirlerimizi ciddiye alıyorlarsa;
    lütfen bokunu çıkarmayın arkadaşlar. neyi bekliyorsunuz bir sene olacak film vizyona gireli.
hesabın var mı? giriş yap