77 entry daha
  • kadın, geri dönmek istemediği sürece hiçbir yere dönmez. avucunuzu yalarsınız.
    yine de bu konuda bir talepte bulunacaksanız eğer dürüst olun ki gözlerinizde yalan olmasın. bu size bir umut ışığı olabilir.
  • kaybedilen kadini geri kazanmak mi? sovun bitince sahneyi siradakine devret
  • giden gitmiştir, gittiği gün kaybetmiştir
  • eğer hatalı olan sizseniz sadece bir özür dilemek o kadını geri kazanmanızı sağlar.

ancak hatanız bu kadını aldatmak, yalan söylemek, sevmiyorken seviyormuş gibi davranıp onu oyalamış olmanız gibi bir şeyse boşuna uğraşmayın ne kadar özür dileseniz de bir daha o kadın geri dönmez size ama siz yine de bir özür dileyin tabii çünkü zaten yeterince canı yanmış olan bu kadın sizden tek bir özür, tek bir açıklama duymaz ise bu kez de umursanmadığı ve sizin tarafınızdan hiç sevilmemiş olduğunu düşünerek daha çok acı çeker.

yani kısacası siz yine de erdemli davranıp bir özür dileyin. özür diledikten sonra da; bırak gitsin, dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır.
  • üzülerek söylemeliyim ki; kaybettiği ya da kendi isteğiyle ayrıldığı kadını geri kazanmaya çalışan herkesin ahmak ve ilişkiler konusunda çok tecrübesiz kişiler olarak görüyorum.

uyan babacım uyan, o iş bitti-gitti artık. vazo kırıldı bir kere, bi' daha eskisi gibi olması imkansız. ikinizin de o canım-cicim aylarında hissettiklerinizi hissetmeniz mümkün değil.

haa aradan yıllar geçmiş, araya 1-2 kişi girmiştir, iki taraf bir gün birbirinin kıymetini anlamıştır, işte anca o zaman belki tekrar sağlıklı bir şeyler olabilir.
  • belediyenin ilgili masasındaki hoparlörden ilan vermek, belki alışverişe dalmıştır hatun. çağırınca gelir sanırım.

hay sizin geliştireceğiniz stratejilere zıçam ben! biriniz de herbelecus uterusxus galaksisindeki xjayycx-151 isimli gezegene nasıl gideceğimizi düşünsün be! varsa yoksa dandik mandik eksi.avi...

operun dadlum.
  • bak benim güzel kardeşim ister kadın gitsin ister sen terk et farketmiyor ilişki bitmişse bozuk plak gibi şizofrenimsi hareketlerin lüzmu yok.bak hayatına bir format at kendine.varıp da başka kadınlarda mutluluk ara da demek değil bu.kendini farket kendini düşün biraz.atıyorum adı sıla olsun kızın bitmişse bitsin güzel kardeşim.bak hele ki terkedilmişsen o iş asla olmaz zaten.terkettiysen olma ihtimali var ama uzun zaman girmişse o da olmaz.kadınlar biz gibi değiller.zor severler ama çabuk unuturlar genelde.erkekler kolay severken zor unutabiliyorlar.ama sen de anla unutamıyorsan hatırlama.mekanını değiştir sosyal hayatta daha farklı aktiveteler bul kendine.liseli ergen gibi aşk acısı çekiyom ben ya deyip zırlama.ha elbette uzun yıllar emek de vermiş oldugun bir iliski de olabilir ama dediğim gibi kendine ve hayatina dönmek zorundasın.uzun yıllar emek verdiğin bulunmaz hint kumaşı tiribine girdigin kızdan daha iyi bir kızın karşına çıkabileceğini de asla unutma.öyle o yoksa ben naparım filan melankolilerini bir bırak.hayatta tek kişiye üzülürken kendini unutmak en büyük ahmaklıktır.bu erkekler icin de kadinlar icin de gecerli.hayatına bak yalvar yakar durumlardan izole et ve rahatla artık .
  • beylik cümleler kurunca havalı değil ezik görünüyorsunuz. giden kadın geri gelmezmiş. gittiğinde hiçbir aksiyon alma, bak nası reaksiyon alıyosun.

buarada rakı içen kadın gülüyorsa; o kadının arkasında 10 tane roman, 8 tane zhsbzsbba şaka şaka.
  • 3 ay peşinden koşmuşluğum vardı. 1 sene sonra kendisi yazdı. o yüzden akışına bırakmaya karar verdim kimse ile ilişki zorla veya tek taraflı istemeyle olmuyor maalesef.
  • kadin ayriliktan sonra herseyin muhasebesini daha iyi yapar aslinda. ornegin suyun icindeyken ne kadar yol aldiginizi tam olarak nerede oldugunuzu goremezsiniz. bunun gibi. bir cikip kendi hayatina bakar. ben hep bitirdigimde oturup dusundum. ben bitirdim ben geri donmedim ben geldi reddettim gibi olaylar silsilesinden sonra aylar gecti ve anladim ki, bir insana karsi duyulabilecek tum guzel duygulari harcamisim. baskasina birsey hissetmek zor hissettiginde bile o kadar yavan o kadar duygusuz ki pismanlik o zaman cokuyor insanin ustune. gerektiginde ayrilmisim ve bu gercekten gerekmis ama yok onda harcamisim ben herseyi. ona hibe olmus hersey baskasina kalmamis. o zaman senden vazgecmis birine senin icin aylarca geri don diye ugrasirken istemeyen sen, vazgecmesine ragmen artik herseyi gormus, kendini dinlemis kendini anlamaya calismis ve yeni kararlar almis biri olarak donuyorsun. inanin hersey daha guzel oldu. ama o kadin gittiginde daha mutlu olmussa geri donmez. bitmistir.
149 entry daha
hesabın var mı? giriş yap