şükela:  tümü | bugün
89 entry daha
  • kadın, geri dönmek istemediği sürece hiçbir yere dönmez. avucunuzu yalarsınız.
    yine de bu konuda bir talepte bulunacaksanız eğer dürüst olun ki gözlerinizde yalan olmasın. bu size bir umut ışığı olabilir.
  • ben bir cinsiyetin kendini bu kadar aşağıladığını ilk defa tr de gördüm. bizim erkekler harbiden dümdüz aptal ya. açılan başlığa bak. kadının geri dönmesini sağlayacak şeylermiş. siz böyle davranırsanız daha çok köpek yaparlar sizi aq kadınlara kızmayın bunu siz yaptırıyorsunuz. yaz bakalım kaybedilen erkeği geri çevirmenin yolları başlığı var mı? yok. neden çünkü siz ezikliğinizi, kul köle olmayı kabullenmişsiniz. geçmiş olsun.

edit: illa tavsiye istiyorsanız kendinize biraz saygınız olsun. değersiz değilsiniz, kimsenin peşinden koşmanız gerekmiyor. gidecek olanlar varsa gelecek olanlar da vardır.
  • kaybedilen kadın nasıl geri kazanılır öğrenemedim ama kaybedilen kadının artık gittiğini kabullenerek zamanın nasıl kazanıldığını iyi öğrendim. altı üstü sadece 7 senem gitti bekleyerek ama sonunda akıllandım 8. sene bana kaldı.
  • üzülerek söylemeliyim ki; kaybettiği ya da kendi isteğiyle ayrıldığı kadını geri kazanmaya çalışan herkesin ahmak ve ilişkiler konusunda çok tecrübesiz kişiler olarak görüyorum.

uyan babacım uyan, o iş bitti-gitti artık. vazo kırıldı bir kere, bi' daha eskisi gibi olması imkansız. ikinizin de o canım-cicim aylarında hissettiklerinizi hissetmeniz mümkün değil.

haa aradan yıllar geçmiş, araya 1-2 kişi girmiştir, iki taraf bir gün birbirinin kıymetini anlamıştır, işte anca o zaman belki tekrar sağlıklı bir şeyler olabilir.
  • belediyenin ilgili masasındaki hoparlörden ilan vermek, belki alışverişe dalmıştır hatun. çağırınca gelir sanırım.

hay sizin geliştireceğiniz stratejilere zıçam ben! biriniz de herbelecus uterusxus galaksisindeki xjayycx-151 isimli gezegene nasıl gideceğimizi düşünsün be! varsa yoksa dandik mandik eksi.avi...

operun dadlum.
  • geri kazanmaya çalışmamak.
  • beylik cümleler kurunca havalı değil ezik görünüyorsunuz. giden kadın geri gelmezmiş. gittiğinde hiçbir aksiyon alma, bak nası reaksiyon alıyosun.

buarada rakı içen kadın gülüyorsa; o kadının arkasında 10 tane roman, 8 tane zhsbzsbba şaka şaka.
  • 3 ay peşinden koşmuşluğum vardı. 1 sene sonra kendisi yazdı. o yüzden akışına bırakmaya karar verdim kimse ile ilişki zorla veya tek taraflı istemeyle olmuyor maalesef.
  • aklın varsa kaybetmemeye calış.
2 entry daha