şükela:  tümü | bugün
 • tanıtımlarına ve oturma düzenine bakılırsa müge anlı ile tatlı sert programını andıran* program.
 • ananemin müge anlıyı terkedip izlediği program. tek şikayeti sunucu hanımın acayip konuşması ve söz hakkı vermemesi imiş.
 • kanal değiştirirken fox da denk geldiğim program şuan kadriye g isimli 17 yaşında ki çocuğu arıyorlar. çocuğun hamile olduğu ve yaşadıkları köyde kaybolduğu gün 72 yaşında bir adamın intihar ettiği ve bu adamın en son telefonla kayıp kadriye ile konuştuğu bu adamın kadriye'nin telefonunda farklı bir isimle kayıtlı olduğu söyleniyor.
  arkadaşlat ben bu kadar tuhaf bir aile görmedim. ya yardıma ihtiyacı var ciddi seviyede, ya da bir şey saklıyorlar programın bu kısmını bulup ekleyeceğim.

  kız en son izmir'de görülmüş, annesine soruyorlar izmir'de tanıdığınız var mı diye annesi uzaktan akrabalarının olduğunu söylüyor ama annenin abisinin izmir'de oturduğu ortaya çıkıyor. neden söylemedin denildiğinde abisini hatırlayamadığını söylüyor.
 • hani kimi dizilerin bir ya da birkaç bölümünde televizyon kanallarından bir program gösterilmek istenir de düzmece ve olabildiğince yapay bir program ekranlara getirilir ya; işte o programlar, bu program. hem adı hem formatı hem müge anlı dengi olmaya çabalamasıyla...
 • az önce bu programa bir tane yalancı amca gelmişti. ortalık feci karıştı. ağzımız açık izledik. be şerefsiz sen oraya ne yüzle çıktın?
  adam çocuklarını göremediği iddiası içerisindeydi. altından neler neler çıktı. eşini dövmüş, çocuklarını dövmüş. yalancı şahit tutup boşanma işlemini yıllarca uzatmış. çocuklarını okulda orda burda taciz ederek görmüş, kızını satmaya kalkmış. belli ki kendisinden kurtulmaya çalışan ailesine hayatı zindan etme peşindeydi. programdan kovuldu.

  insanlar nasıl bu kadar kötü olabiliyor? ben anlayamıyorum. sinirlerim alt üst oldu resmen. siz siz olun annenizle evde kaldığınızda bu tarz programları izlemeyin.
 • geçen haftaki bölümlerde fadime adlı cani kızı hatice'yi öldürdüğünü itiraf edip tutuklanmıştır.
 • ailenin sabah erken kalkanı fox haber izliyor diye ne zaman tvyi açsam ilk bu programla karşılaşıyorum. taklit gibi olan şeyleri her zaman inkar etmişimdir; ama kanala müdahale edemediğimden beri gerçekten maruz kalıyorum.

  dikkatimi bir şey çekiyor.
  hani tv programlarına seyirci olarak gittiğinizde size alkışlayacağınız an oradaki biri komut verir.

  bu programdaki kadınlara "aaa" diye şaşırma efekti komutu veriliyor. "ali dün ekmek aldı" gibi sıradan bir cümleye bile "aaaaaa" diye yapmacık bi tepki duyuluyor.

  öyle çiğ ki duyduğum an kusma hissi uyanıyor içimde. sırf bu yüzden kalitesizleşiyor program.

  illa skandal bulmak zorunda değilsiniz ya, tv karşısında aaaa ooo yapmasak da izleriz yani no problem bu kadar kasmayın.
 • (bkz: fox tv)' de yayinlanan (bkz: inci ertugrul)' un sundugu (bkz: müge anli ile tatli sert)' in cakmasi cocuklar icin yapilan program.

  gecen gunlerde programa adapazari' ndan sahsen katilan (bkz: zeynep genc) isimli kres yoneticisi mi? , sahibi mi? tam olarak hangi sifati tasidigini bilmiyorum, bugun telefonla baglandi. kresinde bulunan bir cocuga yapilan kotu muameleden ve yetersiz kosullardan oturu kresi suresiz kapatilmis.

  inci ertugrul * zeynep genc' e nereden mezunsunuz? diye sorunca " bu ulkenin cumhurbaskani ne mezunu inci hanim? " * dedi. sonrasinda sansurlenmis ama gec kalmislar.

  programin ilerleyen saatlerinde ekibi tarafindan uyarilan inci ertugrul bir duzeltme yapti, programimiz ve cocuklarimiz siyaset ustudur ve haddini asan bir ifadeydi diye.

  tanim: (bkz: müge anli) gelene kadar eglendiren program